Mafioso "El Chapo" nie wiedział, kim jest Sean Penn

3
Podziel się:

Aktor? A w czym ostatnio grał? - meksykańska policja ujawniła jak narkotykowy baron dopytywał, komu właściwie miałby udzielić wywiadu.

Mafioso "El Chapo" nie wiedział, kim jest Sean Penn
(PAP/EPA)

*Ten bandyta nie był światowcem. *Joaquín “El Chapo” Guzmán tydzień przed wywiadem dla "Rolling Stone'a" nie wiedział, kim jest aktor Sean Penn. Bardziej od rozmowy z muzycznym magazynem interesował go kolor telefonu dla meksykańskiej aktorki, działającej jako "łączniczka" do Penna. Na wywiad zgodził się licząc na zaskarbienie uczucia Kate del Castillo. Aktora przedstawiono mu jako kogoś, kto mógłby zapewnić Meksykance rolę w filmie z Hollywood.

Transkrypcję SMS-ów opublikował magazyn milenio.com:

Guzman: To jak się nazywa ten aktor?
Castillo: Sean Penn. Grał w filmie "21 gramów"
Guzman: Z którego to roku?
Castillo: Z 2003. On jest politycznym aktywistą. Krytykował Busha.
Guzman: To jego najnowszy film?
Castillo: On teraz mało gra, zajmuje się produkcją filmów. Zna wielu reżyserów w Hollywood.

*Z rozmów z prawnikiem najśmieszniejszy jest wątek dotyczący telefonów komórkowych. *Panowie debatują nad wyższością systemu Blackberry nad Andoridem i iOS. Guzman chciał kupić jakąś komórkę aktorce, wiedział jedynie, że ma być różowa. Padają m.in. propozycje iPhone 6 Plus, Samsung 6 Edge. Ostatecznie kupiona zostaje czarna.

Większość wiadomości wysłano między 25 września a 9 listopada 2015 roku. W międzyczasie Penn, Del Catillo i El Chapo usiedli do rozmowy, z której powstał artykuł dla "Rolling Stone'a". Milenio.com zwraca uwagę, że w wiadomościach od "El Chapo" roi się od literówek typowych dla "nadgorliwej" autokorekty.

*Polscy widzowie mogli oglądać Kate del Castillo w telenoweli "Królowa Południa". *Zagrała w niej prostą Meksykankę, która staje się najpotężniejszym handlarzem narkotyków w Hiszpanii. Serial nadawała w 2012 roku stacja Novela TV.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić