Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Tomasz Wiślicki
|
aktualizacja

Mają pracę dla Obamy. Zrobią z niego szefa muzycznego

0
Podziel się:

Prezydent USA, który niedługo zostanie bez pracy, nie musi się obawiać. Streamingowy gigant Spotify już zapowiedział, że ma dla niego przygotowane stanowisko "prezesa do spraw playlist".

Mają pracę dla Obamy. Zrobią z niego szefa muzycznego
(Getty Images, Pool)

Jako organizacja jesteśmy pełni nadziei i zawsze gotowi na zmianę. Będzie nam potrzebny wykwalifikowany kandydat, mający przynajmniej 8-letnie doświadczenie w kierowaniu cenionym na świecie krajem oraz pomysły na nowe okolicznościowe listy utworów. Wymagana także dobra znajomość z artystami i muzykami - brzmi fragment ogłoszenia, które można przeczytać w zakładce "kariera" na stronie Spotify.

W ofercie pracy nie pada ani razu nazwisko prezydenta. Jednak nie ma cienia wątpliwości, że chodzi o Baracka Obamę. Szczególnie, że założyciel i dyrektor generalny firmy, Daniel Elk, opublikował ogłoszenie i oznaczył ustępującego prezydenta na swoim Twitterze.

Panie prezydencie, słyszałem, że jest pan zainteresowany pracą w Spotify. Czy widział pan to? - głosi wpis Elka.

Obama został wywołany do tablicy nieprzypadkowo. Na pewno ma doświadczenie - wiadomo o przynajmniej dwóch słynnych playlistach, które stworzył w serwisie - w lecie 2015 roku i jesienią 2016 roku. Pojawili się na nich artyści, tacy jak m.in. Janelle Monae, Nina Simone, Edward Sharpe, Beyoncé, Jay Z i Drake.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić