Tomasz Wiślicki| 
aktualizacja 

Makabryczny tatuaż podejrzanego o mordestwo

7

Hiszpańska policja aresztowała Niemca podejrzanego o zamordowanie 20-letniej partnerki i uprowadzenie ich 1,5-rocznego synka. Winę 22-latka ma potwierdzać tatuaż na jego ramieniu.

Makabryczny tatuaż podejrzanego o mordestwo
(National Spanish Police)

"Dziękuję za wszystko" - głosi napis w języku hiszpańskim. Powyżej znajdują się data urodzin i prawdopodobna data śmierci młodej kobiety. Zamazana przez policję część tauażu to jej imię. Tatuaż był świeży. Mężczyzna musiał zrobić go dzień lub dwa przed zatrzymaniem w nadmorskiej miejscowości Lloret de Mar, 70 km od Barcelony.

*Mężczyzny poszukiwano od początku listopada. *Wtedy to w mieszkaniu w Freyung w Dolnej Bawarii, gdzie żył z partnerką i ich dzieckiem, znaleziono ciało kobiety z poderżniętym gardłem, włożone do plastikowej torby. Kilka dni po zniknięciu podejrzany wysłał z Francji do znajomych zdjęcie, na którym pozuje z synem, pisząc, że "chce zrobić sobie krótkie wakacje, zanim do wszystkiego się przyzna". Mimo wszystko do końca miał zacierać ślady, podszywając się pod partnerkę na Facebooku i publikując wiadomości z jej telefonu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić