Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|

Matka pijana w domu, trzylatek biegał po okolicy

10
Podziel się

Starachowiccy dzielnicowi zaopiekowali się 3,5-letnim chłopcem błąkającym się ulicami miasta. Pijana matka nawet nie zauważyła, kiedy wyszedł z domu.

Matka pijana w domu, trzylatek biegał po okolicy
(Świętokrzyska Policja)
bEULIaid

Patrol mundurowych dostrzegł małego chłopca próbującego przejść przez ruchliwe skrzyżowanie. Wysiedli z radiowozu i zaopiekowali się dzieckiem. Wcześniej dostrzegł go i zatrzymał pracownik pobliskiej stacji paliw. Mundurowi dali mu coś do jedzenia i picia. Z rąk policjantów chłopca przejęły pracownice opieki społecznej oraz wezwany na miejsce psycholog. W międzyczasie zaczęto poszukiwania opiekunów malucha.

Wkrótce znaleziono jego 22-letnią matkę z wózkiem. Chodziła po osiedlu i szukała syna. Kobieta poinformowała policjantów, że jej 3,5 letni syn wyszedł niepostrzeżenie z domu, gdy sama przebywała chwilowo w drugim pomieszczeniu. W trakcie dalszych czynności okazało się, że kobieta była nietrzeźwa i miała około 0,8 promila alkoholu w organizmie, donosi świętokrzyska policja.

bEULIaif

*Policja udostępniła nagranie z monitoringu pokazujące biegającego samotnie chłopca. *Widać najpierw 3,5 latka, a w drugim ujęciu podjeżdżający radiowóz. To, co zwraca uwagę, to dość nietypowa praca kamery. W kadrze na chwilę pojawia się dziecko, po czym obraz zmienia się i zaczyna pokazywać okolicę. Oczekiwalibyśmy, że na taki widok operator zainteresuje się malcem. Tymczasem po cięciu widać podjeżdżający radiowóz i następuje zbliżenie. Czyżby operator nie zauważył chłopca?

Rzeczniczka starachowickiej komendy wyjaśniła nam, że wideo pochodzi z kamer miejskich. Od około dwóch lat zamiast policji operują nimi strażnicy. U nich dowiedzieliśmy się, że 30 kamerami zarządza jeden strażnik miejski. Nagranie pochodzi z końca jego dziennej zmiany.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEULIaiG
KOMENTARZE
(10)
Otaku
4 lata temu
Taką "matkę" to tylko rzucić na słomę i batować cały dzień...nauczyłaby się! I ludzie NIE pijcie tej trucizny bo zapomnicie o dziecku, a później zabije je samochód!
mm
4 lata temu
Z tego co ja widzę to nie próbował przejść tylko szedł chodnikiem to raz dwa patrol zatrzymał jakiś facet i skierował ich po małego jeżeli w protokole napisali że zauważyli dziecko chcące przejść przez ruchliwą jezdnie to skłamali po trzecie to 0,8 to nie pijana tylko 2 piwka dla ochłody w upały .
Jaca1968
4 lata temu
Na szczęście mama była żywa. Nie każde dziecko miało tyle szczęścia.
bEULIaiH
to pewnie pr...
4 lata temu
no i patrzcie,już za młodu wykazuje niedostosowanie społeczne - zamiast zaopiekować się pijaną,a więc niepoczytalną matką,ten beztrosko. jak gdyby nigdy nic,biega sobie PO ulicy
Esa1922
4 lata temu
Jak on ma 3 lata to ja mam 30
mark
4 lata temu
akurat musiała spożytkować 500+...ech, te dzieci...
ja
4 lata temu
wcześniej zatrzymał go pracownik stacji a później mundurowi zauważyli że mały próbuje przejść przez skrzyzowanie to co pracownik pozwolił mu odejść?
hej
4 lata temu
matma--to odpowiedzialna rola w życiu kobiety i nie ma ,że dziecko może samo sobie poradzić , do 18 lat jest ta odpowiedzialność i o tym należy pamiętać !!!
haa
4 lata temu
uciekajace 500+
robert
4 lata temu
i dobrze, niech sie młody uczy życia, a nie później wyrośnie z niego ciotka w rurkach
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić