Muzułmanka wymachiwała głową dziecka. Szokujące sceny

23

Sceny z ubraną na czarno kobietą rozegrały się w centrum Moskwy. Wymachiwała głowa 4-letniego dziecka. Świadkowie mówili, że krzyczała "jestem terrorystką" i "Allah Akbar".

Muzułmanka wymachiwała głową dziecka. Szokujące sceny
(liveleak.com)

Do szokującego zdarzenia doszło tuż przed południem koło stacji metra Pole Październikowe. Według rosyjskich mediów kobieta chciała wejść do metra, ale została zatrzymana przez policjanta. Wtedy miała wyciągnąć z torby głowę dziecka i krzyczeć, że je zabiła bo "jest terrorystką" i wzywała Allaha. Zdaniem świadków 39-letnia kobieta groziła, że wysadzi się w powietrze.

Okazało się, że kobieta zabiła 4-latke Nastię M., którą się opiekowała. Zatrzymana pochodzi z Uzbekistanu i pracowała w Moskwie od kilku lat jako niania. Jak podaje The Sun 39-latka została oskarżona o brutalne zabójstwo, a podczas przesłuchania zeznała, że zabiła dziewczynkę, bo chciała się zemścić na mężu. Nie wiadomo, jaki brutalny mord miał mieć związek z partnerem kobiety.

Zdaniem śledczych kobieta czekała aż wszyscy wyjdą z domu. Po zabiciu dziecka podpaliła mieszkanie i wyszła do metra. Rodzice zamordowanej dziewczynki powiedzieli, że pracowała dla nich przez 18 miesięcy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić