Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aneta Michałowska
|

Na miłość nigdy nie jest za późno. 114-letnia panna młoda

6
Podziel się:

Gdy 70-letni Chińczyk Zheng spotkał w domu spokojnej starości Zhang Shuying, zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Starsza od niego o 43 lata wybranka początkowo nie odwzajemniała jego uczucia. Niezłomny mężczyzna zabiegał o nie przez wiele miesięcy. Skutecznie.

Na miłość nigdy nie jest za późno. 114-letnia panna młoda
(Facebook.com)

Zakochani pobrali się po roku znajomości. Zhang, choć od razu polubiła zalotnika, nie chciała wiązać się w podeszłym wieku. I to z mężczyzną o tyle lat młodszym od niej. Cierpliwy Zheng nie tracił nadziei. W końcu mu uległa. Para przypieczętowała związek ślubem w miejscowym urzędzie stanu cywilnego. Pojawił się na nim tłum opiekunów i podopiecznych domu spokojnej starości.

*Po ślubie pan młody powiedział, że jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy. *Nikt tak nie troszczył się o niego i nie był tak czuły, jak jego świeżo upieczona żona. Zheng jest niepełnosprawny. Pociąg złamał mu obie nogi, gdy miał 20 lat. Przez lata brakowało mu bliskiej osoby. Jednak teraz czuje, że jego życie jest kompletne. Obiecał, że zaopiekuje się żoną tak długo, na ile starczy mu sił.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(6)
zmb
6 lat temu
taka stara po co bierze slub? przecież dzieci już nie może mieć.
toni
6 lat temu
No proszę. A Amerykancy Uczeni pletą bzdury na miarę siebie, że w Chynach jest tak źle wręcz okrutnie.
adam
6 lat temu
no i bardzo gratuluje, ja tez pozno sie zdecydowalem na ustatkowanie i stabilizacje swojego zycia, ale wiem, że na pewno podjalem odpowiednia decyzje i wybralem odpowiednia partnerke wiec niech sie szczesci :) pewnie u niego jak i u mnie noc poslubna byla rozkrecana przez iq man ale kogo to obchodzi jak ma sie obok siebie najpiekniejsza kobiete na swiecie!
tik tak
6 lat temu
to oferta last minute
mąż
6 lat temu
Super brawo, to 200 lat życzę, bo100 lat już rozmienione.
Jasiek
6 lat temu
Macie nagranie z nocy poslubnej?? :-)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić