Na ten festiwal bilety rozeszły się w trzy godziny!

9

Dwa weekendy z rzędu, 6 gwiazd przez duże "G" i tysiące fanów, którzy odliczają każdą minutę do rozpoczęcia imprezy. Mowa o festiwalu Desert Trip w Kalifornii, na który bilety rozeszły się w zaledwie 180 minut! A do tanich z pewnością nie należały...

Na ten festiwal bilety rozeszły się w trzy godziny!
(Getty Images, Joe Raedle)

Wydarzenie odbędzie się w październiku w Palm Springs. Będzie trwało przez dwa kolejne weekendy, począwszy od 7, skończywszy na 16 października. Podczas pierwszego zagrają The Rolling Stones, Paul McCartney i Roger Waters. Jeśli fani Stonesów, Beatlesów i Pink Floydów nie umrą w tym czasie z zachwytu, to tydzień później czeka ich koncert Boba Dylana, Neila Younga i The Who.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Organizatorzy podali, że 70 tys. biletów poszło w zaledwie trzy godziny. To karnety na oba weekendy sprzedały się w pierwszej kolejności. Koszt pozostałych wejściówek waha się pomiędzy 699 a 1599 dolarów. W internecie można kupić jeszcze bilety na pojedyncze dni za ok. 200 dolarów, jednak znalezienie takiej oferty to absolutny łut szczęścia. Oprócz samych karnetów, można dokupić jeszcze pakiet cateringowy. Organizatorzy zapewniają, że osoby posiadające taki przywilej, będą mogły skosztować dań ponad 30 najlepszych kucharzy, którzy będą serwować jedzenie na terenie festiwalu.

Nie bez kozery impreza nazywana jest "Coachellą dla starszych". Festiwal odbywa się w tym samym miejscu, co kultowa Coachella, jednak w zamyśle organizatorów line-up ma być skierowany do nieco starszych słuchaczy. Ale czy na pewno? Na koncerty Stonesów i ich przyjaciół przychodzą zarówno ówcześni hipisi, jak i współczesna młodzież.

Autor: Kamil Królikowski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić