Nagi policjant aresztował nagiego przestępcę. Wpadli na siebie w saunie

37

Szwedzki policjant nie miał przy sobie odznaki, kajdanek ani nawet ubrań. Nie przeszkodziło mu to jednak w aresztowaniu podejrzanego.

Nagi policjant aresztował nagiego podejrzanego w saunie w Sztokholmie
Nagi policjant aresztował nagiego podejrzanego w saunie w Sztokholmie (East News, mediadrumimages / Strutt and Par)

Policjant korzystał z sauny w Rinkeby, dzielnicy Sztokholmu. Nagle zauważył, że w pomieszczeniu znajduje się też mężczyzna, który zbiegł po zapadnięciu wyroku skazującego go na więzienie. Było gorąco - i to bardzo - ale funkcjonariusz zachował zimną krew i spokojnie poinformował podejrzanego, że jest aresztowany.

Mogło się to źle skończyć. Rozpoznany przez funkcjonariusza mężczyzna został skazany m.in. za napaść na urzędnika państwowego, dlatego istniało ryzyko, że zaatakuje też policjanta – pisze portal The Local.

Mężczyzna nie stawiał jednak oporu. Nie próbował też uciekać z sauny. W jego zatrzymaniu pomogli inni funkcjonariusze, którzy w odróżnieniu od ich wypoczywającego po służbie kolegi mieli na sobie uniformy.

Policjant z sauny otrzyma premię. Stróże prawa uprzedzili tymczasem wszystkich zbiegów, że nie ma miejsca, w którym nie dosięgnie ich długie ramię sprawiedliwości.

Jesteśmy wszędzie. Nawet jak nas nie widzisz, to tam jesteśmy – ostrzegła policja na Facebooku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Lecznicza sauna
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić