o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Nawet 14-latki żonami imigrantów. Polskie dziewczynki także

57
Podziel się

Niemiecka prasa podaje, że w kraju naszych zachodnich sąsiadów jest obecnie 1475 nieletnich imigrantów zarejestrowanych jako osoby po ślubie. 361 z nich nie skończyło jeszcze nawet 14 lat. Większość z tej liczby stanowią dziewczynki, a wśród nich są również Polki.

Nawet 14-latki żonami imigrantów. Polskie dziewczynki także
(Gokhan Sahin/Getty Images)
bDRNJfat

Większość, bo aż 664, osób w związkach małżeńskich przybyło z Syrii. Na dalszych miejscach znajdują się imigranci z Afganistanu (157), Iraku (100), Bułgarii (65), Rumunii (33) i Grecji (32). 41 osób jest również z Polski. Ponad 1150 z nich to dziewczynki. 26 z nich ma pozwolenie na pobyt stały, a 516 na tymczasowy - informuje rt.com.

W tym roku do Niemiec może przybyć jeszcze 300 tys. uchodźców. W czerwcu, w samej tylko Bawarii wśród nowej fali przybyłych mieszkało 550 zamężnych dziewczynek poniżej 18 roku życia oraz 161 poniżej 16 roku życia.

W Niemczech związki małżeńskie można zawierać dopiero po ukończeniu 18 lat. Wyjątek można zrobić dla osoby przynajmniej 16-letniej, jeśli dostanie pozwolenie rodziców. Dlatego też nie do końca wiadomo, co zrobić z nieletnimi małżeństwami. Wyższy Sąd Krajowy w Bambergu potwierdził legalność związku małżeńskiego 14-letniej Syryjki z jej kuzynem. Jest to jednak - póki co - jedyny taki przypadek, który wywołał zresztą burzliwą dyskusję.

bDRNJfav

Autor: Bartosz Nowak

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDRNJfaW
KOMENTARZE
(57)
efb
5 lata temu
te polki to jakiej rasy trzeba sprecyzowac o poza tym ze one maja polski paszport to nie znaczy ze w ich zylach plynie polska krew hee hee
Jack
5 lata temu
Konstytucja powinna być zmieniona. Powinna określać, że w przypadku sprzeczności prawa religijnego z prawem cywilnym obowiązuje prawo cywilne. Będą musieli albo się rozwieść albo wyjechać. Nie będzie miejsc i przerw na modlitwy dla uczniów, burek czy nikabów i ichnych islamskich dziwactw jeśli prawo cywilne tego zabroni. Jak ktoś nie chce się podporządkować może wyjechać albo nie wychodzić z domu.
Marek
5 lata temu
W przyszłym roku może przybyć jeszcze 800tys. Bo żony,dzieci,bracia,siostry i inni jak teraz.Za 2 lata przyjedzie 2 miliony a za 5 lat 5 milionów.Za 10 lat Będzie Afryka w Europie a Europa w Afryce o ile nie skończą wcześniej w rezerwatach lub uciętą głową.
bDRNJfaX
zc
5 lata temu
czyli Niemcy to kraj pedofilii
alek
5 lata temu
dobrze że nasz kraj jest normalny bo Niemcy I francja już cała podporządkowana jest islamowi! boją się i s r a j ą w gacie ze juz nie mają nic do powiedzenia!!!!!hehehe.
Najnowsze komentarze (57)
nick
5 lata temu
czego kłamią że nie wpuścili jak ic coraz więcej widać na ulicach ii wszędzie.
ed007
5 lata temu
No to sąd niemiecki złamal prawo.
c
5 lata temu
Większość drwiła z Pis-u. A tu widać, że to najlepsze co mogło NAM SIĘ PRZYDARZYĆ. PO by nas pogrzebało żywcem, urządziło na cacy.
ewka
5 lata temu
Niemcy mają problem przez mutti Angele!!! Dzięki że PIS rządzi u nas!!!
st.szer.
5 lata temu
niemcy to zboczeńcy
fugsa
5 lata temu
nie piszcie bzdur, że polskie dziewczynki 14- letnie są żonami .
Beton
5 lata temu
Niemcy od 40 lat uważają że pedofilia jest tylko niegroźnym zboczeniem seksualnym, tak jak homoseksualizm. Wcześniej nawet homoseksualizm traktowany był jak choroba którą należy leczyć. Wszystko przez partię ZIELONI, pedofilskie i homoseksualne lobby.
Sceptyk
5 lata temu
"Nawet 14-latki żonami imigrantów. Polskie dziewczynki także." Narodowości romskiej...
bDRNJfaP
akp
5 lata temu
Kaźdy Polak powinien obowiązkowo posiadać broń palną, takźe kobiety i być odpowiednio wyszkolony tak jak w Ameryce, tam juź dzieci 10cio letnie potrafią właściwie obchodzić sie z bronią
pedofil
5 lata temu
super !, jade do Niemiec.
Anetta
5 lata temu
co za bzdury piszecie? napiszcie dziewczynki, które otrzymały azyl w Polsce a nie polskie dziewczynki, one takie polskie jak ja amerykanka - i to mnie w prasie wkurza, ze wprowadza ludzi w błąd i szerzy propagandę !!!!!!
ISL
5 lata temu
Nie wiedzą co zrobić ? Jak robią z Europy kalifat islamski to niech wprowadzą prawa mahometa i obniżą wiek np do 12 lat
DobryWujek
5 lata temu
Mam 35 lat i znam niejedną 15stkę z którą bym chętnie.....się ożenił:)
bcf
5 lata temu
skoro przybywają do Europy to niech przyjmą prawa tu obowiązujące a jak nie chcą to deportacja, kastracja,
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić