aktualizacja 

Nieudana obława na zabójcę na Dolnym Śląsku. Policja apeluje o pomoc

26

100 funkcjonariuszy z kilku komend przeczesywało teren ogródków działkowych i lasów w okolicach Świebodzic. Bezskutecznie szukali mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 23-latka. Dolnośląska policja nadal prosi o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w schwytaniu mordercy.

Nieudana obława na zabójcę na Dolnym Śląsku. Policja apeluje o pomoc
(Prokuratura Rejonowa Świdnica)

*W akcji wzięli udział mundurowi Komendy Głównej Policji, komendy wojewódzkiej, a także kilku komend powiatowych. *Ich celem było złapanie 29-letniego Grzegorza Zgrzebnickiego, który 10 lipca zabił w swoim mieszkaniu człowieka i od miesiąca ukrywa się przed policją. Prokuratura wydała za nim list gończy. Potem pojawiła się informacja, że może ukrywać się w Świebodzicach.

Policja otrzymała informację o tym, że właśnie w tym rejonie może przebywać poszukiwany listem gończym mężczyzna. W akcji wzięło udział około 100 policjantów i śmigłowiec policyjny – mówi serwisowi swidnica24.pl Grzegorz Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy.

*Poszukiwania koncentrowały się w dzielnicy Świebodzic zwanej Pełcznicą. *To teren położony między centrum miasta a zamkiem Książ. Tutaj list gończy za Grzegorzem Zgrzebnickim.

Autor: Jan Muller

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić