Nowa odsłona „The Muppet Show” na antenie TV Puls

„Wiesz, jak byliśmy z Piggy w związku, ta spontaniczność, nieprzewidywalność i dziwaczność była urocza. I nawet całkiem seksowna. Ale Piggy minus relacja to jest zwykła wariatka” – zwierza się Kermit już w pierwszym odcinku serialu komediowego „Muppety”, najnowszej wersji przygód kultowego „The Muppet Show” emitowanej na TV Puls.

Nowa odsłona „The Muppet Show” na antenie TV Puls
(Materiały prasowe)

Otóż niemożliwe stało się faktem - Piggy i Kermit już nie są razem. Najsłynniejsza para Hollywood postanowiła zakończyć pełen wzlotów i upadków związek. Wspólnie ogłosili, że będą spotykać się z innymi żabami i świniami. Gdy świat się o tym dowiedział, był w szoku. Jak to w ogóle możliwe?! – pytali fani słynnej pary, zapewniając, że przecież Piggy i Kermit są ież sobie przeznaczeni.

Jednak iskierka wciąż się tli. Panna Piggy wyznała, że nie odchodzi z show biznesu i dalej będzie współpracować z Kermitem przy produkcji telewizyjnego show. Czy Kermit wytrzyma wszystkie kaprysy swojej dawnej miłości? W końcu, jak sam mówi, „bycie producentem programu, w którym gwiazdą jest Twoja eks niesie ze sobą masę wyzwań”.

Przyszłość tych dwojga stoi pod znakiem zapytania. Tym bardziej, że Kermit spotyka się już z inną. świnią. Czas pokaże, czy głośne rozstanie Kermita i Panny Piggy to ostateczny dowód na poparcie tezy, że prawdziwa miłość w Hollywood nie istnieje.

Nowy odcinkek serialu „Muppety” w TV Puls już najbliższą niedzielę, 15 listopada o godz. 18:30.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić