Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Nowy odcinek "Gry o tron" już w sieci. Dobę przed czasem

0
Podziel się:

HBO Nordic udostępniło w sieci 5. odcinek "Gry o Tron". Niemal dobę przed oficjalną premierą w USA, a dwie przed tym, jak będą go mogli oglądać widzowie w Polsce.

Nowy odcinek "Gry o tron" już w sieci. Dobę przed czasem
(HBO)

*Zatytułowany "Drzwi" odcinek można było oglądać z IP pochodzącym z Danii, Szwecji lub Norwegii. *Teraz plik wideo krąży po serwisach z pirackimi filmami. Jako jeden z pierwszych doniósł o tym fakcie użytkownik serwisu Reddit, Ozires (UWAGA! spojlery). Informacji o omyłkowym wrzuceniu odcinka serialu towarzyszy zrzut ekranu z oficjalnego serwisu HBO Nordic.

Potwierdzamy, że przeciek jest prawdziwy. Aktualnie krąży już wersja full hd odcinka. Fani "Gry o Tron" będą zainteresowani - ogłosił serwis TorrentFreak.

*Coś gdzieś zawiodło wewnątrz HBO. *Rok temu, jeszcze przed oficjalną premierą sezonu piątego, do sieci przeciekły trzy pierwsze odcinki. W tym roku HBO zrezygnowało kompletnie z wysyłania dziennikarzom płyt DVD z odcinkami do recenzji, bojąc się powtórki. Jak widać, to w niczym nie pomogło. Na razie nie ma żadnych komentarzy ze strony stacji.

Autor: Jan Muller

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo AppStore.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić