Nuggets ze złota. Takie rzeczy tylko w Japonii

1
Podziel się:

18-karatowy nuggets to ratyras, który można wygrać w konkursie zorganizowanym przez japoński McDonald’s.

Nuggets ze złota. Takie rzeczy tylko w Japonii
(McDonald's)

Nuggets waży 50 gram i jest wart około 1,5 - 2 tys. dolarów. To jedyny taki kawałek kurczaka, więc jego wartość może jeszcze znacznie wzrosnąć - informuje "Mashable".

Zabawa będzie toczyła się za pośrednictwem Twittera McDonald’s. Tajemnicza osoba wcieli się w postać zwaną "Kaito Nuggets". "Tajemniczy złodziej nuggetsów", bo tak można przetłumaczyć tę nazwę, będzie dawał spontaniczne występy w miejscach publicznych, np. na meczu bejsbolowym czy w jednej z restauracji. Zadaniem uczestników konkursu będzie zdemaskowanie tożsamości "Kaito" i opublikowanie na Twitterze zdjęcia z informacją o tym, gdzie widzieli "złodzieja". Wszystko z hasztagiem "Kaito Nuggets”. Najsprytniejsza osoba wygra cennego złotego nuggetsa – czytamy w „Huffington Post”.

*Zabawa potrwa od 8 do 28 czerwca. *Jest elementem akcji promocyjnej fast foodu dotyczącej najnowszych sosów – „owocowego curry” i „kremowego cheddara”.

*To nie pierwsza taka zabawa. *Wcześniej w konkursie fotograficznym do wygrania były frytki wykonane ze złota. Uczestnik zabawy musiał pobrać aplikację, która na zdjęcia nakładała filtr wyglądający jak porcja frytek.

Oto efekty:

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Autor: Izabela Kowalik

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić