aktualizacja 

Obejrzyj film i zainspiruj się młodymi startupowcami

6

Film dokumentalny „Anatomia startupu” w reżyserii Aleksandra Dembskiego pokazuje pięć historii młodych przedsiębiorców. Każdy z bohaterów, zanim dopiął swego, musiał pokonać wiele przeciwności.

Obejrzyj film i zainspiruj się młodymi startupowcami
(Materiały prasowe)

Dokument pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie, co determinuje sukces. Jego bohaterowie mają kilka wspólnych cech. Wyróżniają ich m.in. nieszablonowe myślenie, kreatywność, łatwość adaptacji do zmieniającego się otoczenia czy łatwość podejmowania ryzyka.

Wszystko mamy w głowie. Wszystko na dobrą sprawę jest bardzo proste, co oznacza, że przy odrobinie wiary i determinacji osiągnięcie wymarzonego celu jest kwestią czasu. O tym właśnie jest ten film - mówi reżyser Aleksander Dembski.

Startupowa gorączka rozpala ambicje współczesnych, młodych przedsiębiorców. Filmowcy przestrzegają jednak, że zakładanie tzw. prototypów firm niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Na drodze do wielkich pieniędzy nawet najzdolniejszym może powinąć się noga.

Nie ważne, ile razy upadniesz, lecz ile razy wstaniesz - brzmi motto filmu.

Dokument to wynik współpracy filmowca i startupowca. Producentka Ewa Turczańska przyznaje, że kiedy usłyszała kolegę rozmawiającego ze znajomym o pomyśle na biznes, od razu wiedziała, że to temat na film.

Harmonogram pokazów jest dostępny na oficjalnej stronie projektu. Zapraszamy także na facebookowy fanpage filmu.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Autor: Paulina Kwiatkowska

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić