Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Ojciec Tadeusz Rydzyk poskarżył się na swoją biedę

210
Podziel się:

Zapominając o tym, co parkuje w jego garażu, dyrektor Radia Maryja narzekał na antenie na swoją biedę.

Ojciec Tadeusz Rydzyk poskarżył się na swoją biedę
(Youtube.com)

Tadeusz Rydzyk rozmarzył się nad możliwościami, jakie dałoby mu studiowanie medycyny. Podczas występu w TV Trwam opowiadał o tym, jak ciężko jest prosić mu ciągle o pieniądze. Niemniej, poprosił wiernych o datki na wykończenie Kościoła Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu.

Gdybym tak poświęcił te lata studiów na specjalizację, na medycynę, jakie specjalizacje by były, i jaka kasa później by była. Żyłbym sobie zupełnie swobodnie. A tak co? Żebrze człowiek - żachnął się.

Interesujący fragment od 2:30 s.

Praktyka czyni mistrza. Kilka miesięcy temu MSZ dofinansował tę samą świątynię kwotą 200 tys. zł. Wyższych nagród w konkursie "Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2016” nie dawano. A i tak to nie jedyny sukces w ostatnim czasie. Gdyby tylko nie to marzenie o medycynie...

Autor: Jan Muller

KOMENTARZE
(210)
Jacek
4 miesiące temu
Studiowanie medycyny nie dało by mu takiej kasy..nie lepiej pomoże ludziom bezdomnym. A tu MAOO i MAOO
Blade
2 lata temu
Dajcie mi sztucera
mar
6 lat temu
zachłanny zakłamany sk....el
ggggggggggggg...
6 lat temu
Przekręt 21 wieku którego własna nie obchodzi nic a nic. Na własnego ojca grób nigdy nie pojechał, do rodzeństwa się nie przyznaje. Jaki on ksiądz? Jaki on katolik ?
H
6 lat temu
Z LUCYFERM ZAWSZE JEST ZLE Z BOGIEM BEZZEBNA BABCIA NA WSI JEDZACA ZALEWAJKE I CHLEB ZAWSZE JEST BOGATA
w PIS-du
6 lat temu
to weź się ,,miernoto" do pracy, a nie liczysz na ,,drapane i datki"
Katolik, nie ...
6 lat temu
Wszyscy staniemy na Sądzie Ostatecznym, ale może już czas, aby ten człowiek podający się za zakonnika, przypomnę tylko, że zakonnicy ślubują ubóstwo, zakończył obrzydliwą działalność.
Jaco
6 lat temu
Że ten człowiek nie ma wstydu. Żegnaj kościele, nie my i nie nas. To nie nasz kościół to dzieło szatana z naczelnym diabłem Rydzykiem
KATOLIK
6 lat temu
Pan Bóg dopuszcza takich ludzi do służby w kościele. Dziwię się bardzo przełożonym Rydzyka, że milczą. Czyżby nie mogli już nic w tym temacie uczynić. Rydzyk wielu kardynałów, biskupów i inne osobistości trzyma w garści. Rydzyk powinien jak najszybciej ponieść konsekwencje ze swojej fałszywej działalności. Szkoda, że nie zajmuje się chorym bratem, którego się wyrzekł. A to co robi na pewno nie przystoi katolikowi, a za takiego sie uważa.
MatkaRydza
6 lat temu
Pewnie chciał być skrobakiem cipek zapełnianych sukienkowymi - tak rzeczywiście leci kasiora że HEJ!
rower kramera
6 lat temu
..mój komentarz jest taki że to złodziej i oszust w sutannie ten człowiek nie ma żadnej godności osobistej zresztą on nie wie co to jest chyba godność ,ma mózg zryty bałwan jeden niech się weżmie za uczciwą pracę to będzie wiedział co to jest zarabiać 1700 zł a on pieprzy takie głupoty przez takich ludzi przestałem chodzić do kościoła i nie wierzę w żadnego Boga ,,,,koniec i kropka
jarek
6 lat temu
chociaż raz Bóg nas miał w swojej opiece i nie pozwolił Ojcu Rydzykowi studiować medycyny bo po jego interwencjach nawet Najwyższy nie mógłby już pomóc maluczkim
aaaa
6 lat temu
ja z wielką chęcią ojcu pomogę tam gdzie pracuje potrzeba ludzi do ŁOPATY bardzo dobre zarobki 1300 na konto będzie ojciec zadowolony i BOGATY :)
widz
6 lat temu
Żałosne brednie .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić