"Penthouse" też przegrał. To koniec magazynu na papierze

5
Podziel się:

Era szerokopasmowego internetu i setki tysięcy darmowych stron internetowych to wyjątkowo ciężki czas dla wydawców czasopism dla dorosłych. Przekonali się o tym właściciele popularnego "Penthouse'a", którzy po 51 latach właśnie ogłosili koniec drukowania magazynu.

"Penthouse" też przegrał. To koniec magazynu na papierze
(Penthouse.com)

Fani czasopisma nie muszą się obawiać. Wszystkie dotąd opublikowane w nim artykuły i zdjęcia są dostępne na internetowej stronie "Penthouse". Firma FriendFinder Networks nie będzie jednak dalej drukować kolejnych numerów czasopisma.

To jeszcze nie wszystkie posunięcia wydawcy. Filia w Nowym Jorku odpowiedzialna za produkcję treści dla dorosłych została właśnie zamknięta. Wszyscy pracownicy przenieśli się do Los Angeles, gdzie ma siedzibę główną - donosi magazyn Engadget.

FriendFinder Networks jest enigmatyczne w tej kwestii. Przedstawiciele nie mówią wprost o przyczynach takiego posunięcia, jednak nie trudno się domyślić, że w erze powszechnego dostępu do pornografii, płatne pismo nie miało już wzięcia. Wydawca "Penthouse'a" od lat balansuje na krawędzi bankructwa.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić