Pierwsze zdjęcia z planu sequela "Trainspotting"

1

W kultowym "Trainspotting" Ewan McGregor i Jonny Lee Miller zagrali narkomanów uzależnionych od heroiny. Po niemal 20 latach ponownie wcielili się niepokornych bohaterów z ekranizacji powieści Irvina Welsha.

Pierwsze zdjęcia z planu sequela "Trainspotting"
(Youtube.com)

Aktorzy pojawili się na planie filmu niedaleko siedziby szkockiego parlamentu. Fani pierwszej części "Trainspotting" już zacierają ręce. Za mniej niż rok na ekranach kin pojawią się ponownie ich ulubione postacie, czyli Mark "Rent Boy" Renton i Simon "Sick Boy" Williamson. Wiemy już na pewno, że część akcji sequela kręcono w Szkocji, a dokładniej w z pamiętanym z pierwszej części Edynburgu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

*Co bardziej uważni mogli zobaczyć także Danny'ego Boyle'a. * Reżyser kilkukrotnie rozmawiał z aktorami, którym przekazywał wskazówki. Widać było, że McGregor i Miller bardzo dobrze czują się w swoich rolach i są bardzo skupieni na oddaniu klimatu znanego widzom pierwszej części ich przygód - donosi dailymail.co.uk..

*Akcja sequela "Trainspotting"rozgrywa się 10 lat po zakończeniu historii. * Co prawda szczegóły dotyczące scenariusza nie są znane, ale fani podejrzewają, że jego podstawą jest książka "Porno" Irvina Welsha, będąca dalszym ciągiem przygód wywrotowców z Edynburga. Film wejdzie do kin prawdopodobnie w styczniu 2017 roku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Autor: Arkadiusz Puz

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić