aktualizacja 

Pijany ukradł szlaban, bo ten stanął mu na drodze

5

Na długo weekendową noc zapamięta 27–letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego, który został zatrzymany przez zgorzeleckich policjantów. Monitoring zarejestrował bowiem, jak kradnie… szlaban.

Pijany ukradł szlaban, bo ten stanął mu na drodze
(Policja)

Mężczyzna wracając z dyskoteki zauważył szlaban przy stacji paliw. Przedmiot znajdował się na jego drodze, więc wiele się nie namyślając, postanowił zabrać go ze sobą. Chwilę się z nim mocował jednak po kilku minutach „walki” zwyciężył i wyrwał go z ziemi. Wziął szlaban pod pachę i odszedł.

Niedługo jednak cieszył się swoim łupem. Już po kliku minutach został zauważony przez policjantów na jednym z pobliskich parkingów. Mężczyzna szybko wyrzucił szlaban, jednak nie uniknął spotkania z funkcjonariuszami.

Zatrzymany usiłował się usprawiedliwiać przyznając, że dużo wypił. Rzeczywiście, po przebadaniu mężczyzny alkomatem okazało się, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Szlaban o wartości około 2 tysięcy złotych został zwrócony właścicielowi, a sam podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Nie przegap:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić