Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Pocztowcy nawalili i prezentów nie będzie. Te nagrania wołają o pomstę

10
Podziel się:

Nagranie z Kamczatki z nieudolnymi pocztowcami rozsierdziło i w równym stopniu rozbawiło wielu Rosjan.

Pocztowcy nawalili i prezentów nie będzie. Te nagrania wołają o pomstę
(Youtube.com)

Nagranie krążące od kilku dni w sieci pokazuje, jak kołujący samolot rozrzuca po płycie lotniska górę przesyłek. Widać pracowników poczty, obok stoi ich ciężarówka. Wygląda, że do niektórych prezenty od Dziadka Mroza nie dotrą. Jak zauważa serwis Russia Today, wideo tylko wydłuża listę skarg i powodów do obelg na kulejącego publicznego usługodawcę.

Wielka góra paczek wypakowanych ewidentnie z samolotu została ułożona na lokalnym lotnisku w Kamczatce. Gdy samolot włącza silniki i zaczyna kołować, pęd powietrza rozrzuca przesyłki we wszystkich kierunkach. Kolorowe pudła lądują w śniegu a miejscowi pracownicy przeklinają. Mikrofon rejestruje wyraźne słowa komentarza - oto rosyjska poczta - czytamy na rt.com.

W komentarzach pod filmem głównie kpiny. Ktoś pisze "wasza paczka już do was leci". Ktoś inny żartuje, że "powinni byli otworzyć drzwi ciężarówki, to paczki same by wpadły". Inny konkluduje, że nie ma co grymasić, bo "i tak pewnie wszystko potem kopniakami ułożyli w nową kupkę".

Rok temu przed świętami rosyjskojęzyczną sieć podbijało wideo z fatalną pracą kolejarzy. Tam chodziło o sposób dostarczania przesyłek konduktorskich z pociągu, który się nie może zatrzymać na stacji w mieście Tiumeń.

Zobacz także: Zobacz także: Pracownicy Poczty Polskiej dostaną w tym roku drugą podwyżkę

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(10)
sda
5 lata temu
Rosja to stan umysłu.
edi
5 lata temu
Do Polski nie dochadza listy w stanach niby wyslane,w polsce nie dotarlo.
fg
5 lata temu
Jak niby te paczki wypadly?
Wizo
5 lata temu
Polecam przesyłki kurierski, są kilka złotych drosze ale dwa dni i są. A Poczta Polska nauczona starym systemem za czasów socjalizmu ma klijentów daleko w tyle. Dlatego jak sie Poczta Polska nie zmieni to zbankrutuje.
m@c
5 lata temu
"stan umysłu" - jak nic. Takie rzeczy tylko tam. Zapewne byli już po . Bo od rana trzeba dla zdrowia - jak 98% społeczeństwa , któremu tylko to pozostaje w takich realiach i o takiej władzy.
głupibizonkry...
5 lata temu
Tacy sami spece jak "chirurg" z dębna a kiedyś z goleniowa amatorszczyzną wieje
ojeny
5 lata temu
Nie "naŻekają" tylko "naRZekają" ... Wstyd dla kogoś, kto tworzy artykuły prasowe.
ABC
5 lata temu
Moje awizo znalazlem tuz pod mojä bramä ,tak wiec w Polsce nie jest lepiej.Pracownicy Poczty Polskiej tez nie sä swieci,bo okradaja paczki zagraniczne.Moja paczka z AU zaginela w Polsce.Po co szukac szukac problemöw w Rosji ,patrzcie na siebie.Odpukac nie mam takich problemöw w Niemczech,przesylki docieraja na czas,jak mam zrobic oplate celnä,to otrzymuje pismo zawiadamiajäce,ze mam usisic jakäs tam kwote i przesylka bedzie na drugu dzien.system dziala.
listonosz
5 lata temu
Za tak niskie pieniądze jakie dostają pocztowcy od swojego super prezesa z kontraktem managerskim - też chwili bym nie pracował. Niech sam podyma za te jałmużne i opłaci połowe kosztów gospodarstwa domowego a za drugą - niech żyje miesiąc. Kpina !
czes
5 lata temu
oni tam trumnami latają
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić