Paweł Rzepa| 

Pół roku za kratami grozi modelce "Playboya"

19
Podziel się:

29-letnia Dani Mathers została właśnie postawiona w stan oskarżenia. Grozi jej pół roku więzienia. Poszło o zdjęcie nagiej, starszej kobiety.

Pół roku za kratami grozi modelce "Playboya"
(East News, Gilbert Flores/Broadimage)

Proces zaczyna się w listopadzie. Modelka może również zapłacić do tysiąca dolarów grzywny.

Piętnowanie ciała burzy szacunek i utrwala szkodliwe pomysły, by się porównywać. To, co liczy się naprawdę, to charakter i człowieczeństwo - pisze w oświadczeniu kalifornijski prokurator Mike Feuer.

Dani Mathers zrobiła kontrowersyjne zdjęcie w 2015 roku. Kończyła trening na siłowni w Los Angeles. W szatni zobaczyła pod prysznicem 70-letnią kobietę. Jej fotografię umieściła na Snapchacie. Dodała ironiczny komentarz sugerujący, że "skoro ona nie może już tego 'odzobaczyć', to i jej fani - również".

Mathers ma duże grono fanów. Na Instagramie to pół miliona osób. Dwa razy więcej na Facebooku. Szybko została skrytykowana. Broniła się mówiąc, że zdjęcie zrobiła przez przypadek. Twierdziła, że nie zna wszystkich funkcjonalności Snapchata i nie wiedziała, jak aplikacja działa. Kontrowersyjne zdjęcia zniknęły ze Snapa, ale pozostały w sieci.

Straciła już członkostwo w elitarnym klubie fitness. Jego władze są oburzone zachowaniem ulubienicy założyciela "Playboya", Hugh Hefnera.

Jej zachowanie jest przerażające. Oznacza ryzyko utraty prywatności dla każdego członka klubu - mówi jego wiceprezes Jill Greuling.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić