REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski13.08.19 (08:54)

Police (Zachodniopomorskie). Ludzie dopadli 45-latka. Trzymali, aż przyjedzie policja

Mieszkańcy miasta Police (woj. zachodniopomorskie) nie pozwolili uciec kierowcy po wypadku. Złapali mężczyznę i pilnowali, aż przyjedzie policja. 45-latek został błyskawicznie osądzony i skazany przez sąd w Policach. W chwili wypadku był pijany.
Marcin Bielecki / PAP

Pijany kierowca uderzył w Policach z dużą siłą swoim autem w dwa zaparkowane samochody. Jakby tego było jeszcze mało, później zderzył się z latarnią. Wypadek wydarzył się na ulicy Bohaterów Westerplatte w Policach (woj. zachodniopomorskie).

Kierowca nie najmniejszych szans na ucieczkę z miejsca wypadku. Świadkami jego jazdy i uderzenia w samochody oraz latarnię byli mieszkańcy Polic. Natychmiast go zatrzymali i wezwali policję.

REKLAMA

Gdy funkcjonariusze przyjechali, jasne stało się, że mężczyzna jest pijany. Wcześniejsze podejrzenia przechodniów potwierdziło badanie alkomatem. Kierowca z Polic miał 1,5 promila alkoholu. Sam przyznał, że nie powinien siadać za kierownicę tego dnia. Trafił do aresztu, a potem przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

Zobacz także: Dramatyczny widok. Kierowca nie mógł uwierzyć własnym oczom

Jaka kara spotkała kierowcę zatrzymanego przez mieszkańców Polic w woj. zachodniopomorskim?

Sąd w Policach błyskawicznie osądził 45-latka. Mężczyzna musi zapłacić 1,5 tys. grzywny i 5 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Sąd wydał dla niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 3 lata.

Jak informują policjanci z Polic, to jeszcze nie koniec. Mężczyzna z województwa zachodniopomorskiego stanie przed sądem, by odpowiedzieć za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij