Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Policja uderzyła w pedofilów. Kilkadziesiąt zatrzymań

12
Podziel się:

Na terenie niemal całego kraju przeprowadzono operację "BIKE".

Policja uderzyła w pedofilów. Kilkadziesiąt zatrzymań
(Materiały prasowe, Policja)

Policyjna akcja doprowadziła do zatrzymania 38 osób. Do tej pory postawiono zarzuty 3 z nich, natomiast 7 przyznało się do posiadania pornografii dziecięcej. Zabezpieczono sprzęt komputerowy i ok.1,8 tys. nośników danych, na których mogą znajdować się treści pedofilskie.

Operację "BIKE" przeprowadzono w 12 województwach. Akcja była możliwa dzięki międzynarodowej wspópracy polskiej i niemieckiej policji. Jak poinformował Andrzej Browarek z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji, tym osobom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Los pozostałych zatrzymanych uzależniony jest od opinii biegłych badających zabezpieczone materiały.

Podczas działań prowadzonych od stycznia do marca 2015 r., niemiecki Federalny Urząd Kryminalny BKA, ustalił, że w wymianę plików o treści pedofilskiej zamieszane mogą być m.in. osoby zamieszkałe na terenie Polski - powiedział Browarek.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(12)
Romek
7 lat temu
Następne w kolejce powinny być pedały z Biedroniem na czele
fa
7 lat temu
Ilu jest prawników lekarzy policjantów proszę o publikację .
fa
7 lat temu
Ilu jest prawników lekarzy policjantów proszę o publikację .
Bartek
7 lat temu
I teraz wykastrować dewiantów i spokój.
europejczyk
7 lat temu
a w Niemczech policja kazała wycofać zgłoszenie rodzicom zgłoszenie gwałtu na ich trzynastoletniej córce,który trwał 30 godzin i jako sprawców wskazano emigrantów...co kraj to obyczaj.czy chcemy takiej EU??
prawda wyplyw...
7 lat temu
Czemu sie nie da udezyc w PO za kradzierze pieniedzy Amberd gold !!!afera gazowa !!!! Afera pod slochowa !!!! Afera w prokuratorze w Katowicach !!!!!!
pis
7 lat temu
Zatrzymali ich na demonstracji KOD
nicks
7 lat temu
tylko co z nimi teraz zrobic? pozamykac do konca zycia?
Tox
7 lat temu
BRAWO :)
charry
7 lat temu
No wreszcie widać że nasza policja pracuje,brawo.A te zboki powinny być przykładnie ukarane łącznie z upublicznieniem wizerunku ,miejmy nadzieję że prokuratura będzie działać równie dobrze jak policja.
piesa
7 lat temu
panowie policjanci . statystycznie jak wygladaja wyniki wtemacie akcji w srodowiskach KLERU ? wykriwalność = % ? czy coś wiecej . Mysl,że Panowie Policjanci jeszcze jestescie za mali na to srodowisko
Marek
7 lat temu
Do 5 lat? Jakiś chory żarcik. Panowie z wymiaru sprawiedliwości weźcie się w końcu za tych zwyrodnialców. Powinniśmy też zacząć walczyć z wszelkiego rodzaju promocją wynaturzeń w mediach. Te wszystkie biedronki i inni popaprańcy powinni mieć zakaz obnoszenia się ze swoim zboczeniem. Po prostu chcesz być zwyrodnialcem bądź nim sam dla siebie i nie wpychaj ludziom na siłę że to jest normalne. Gdyby tak było zanikłoby życie na ziemi. To logiczne.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić