Aldona Brauła
|

Policjant postrzelony 150 razy. Zemsta za aresztowanie syna El Chapo

349 reakcji
0
1
348
Podziel się

Policjant, który aresztował syna narkotykowego bossa El Chapo, został postrzelony 150 razy. Brutalnej egzekucji dokonali członkowie gangu, za dnia na jednym z miejskich parkingów.

Policjant postrzelony 150 razy. Zemsta za aresztowanie syna El Chapo
(East News, CEPROPIE/Associated Press/East News)

Do makabrycznej egzekucji doszło w środę w Culiacan. Na jednym z parkingów w pobliżu centrum handlowego zatrzymał się samochód policjanta. Zaraz za nim przyjechał drugi - należący do gangu.

Na nagraniu widać dwóch strzelców, którzy otwierają ogień w stronę policjanta. Morderstwo trwało mniej niż 30 sekund. Późniejsze ustalenia wykazały, że w tym czasie wystrzelono około 150 razy.

Zmasakrowaną ofiarę zidentyfikowano jako funkcjonariusza Eduardo N. Był oficerem wysokiego szczebla w stanowej policji prewencyjnej Sinalo.

Policant był zamieszany w aresztowanie Ovidio Guzmána Lópeza, syna El Chapo. Do aresztowania doszło 17 października. Natychmiast wywołało to zamieszki. Członkowie gangu El Chapo zaatakowali policjantów i ludność cywilną. Wzięli kilku zakładników, wiele osób zginęło bądź zostało rannych.

Policja meksykańska była zmuszona uwolnić syna El Chapo już po czterech godzinach. Tym sposobem próbowano uniknąć dalszego rozlewu krwi. Po nieudanej akcji, którą uznano za haniebną, cały zespół funkcjonariuszy i wojskowych został wydalony.

Sandoval, szef akcji powiedział, że gang groził policjantom podczas aresztowania. Jemu samemu oferowano 3 mln dolarów za wypuszczenie Guzmana. Gdy odmówił zaczęli grozić, że go zabiją wraz z rodziną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

348
0
1
KOMENTARZE
(348)
stara baba
2 miesiące temu
Było gówniarzowi łeb odstrzelić a nie bawić się w podchody
Hehe
2 miesiące temu
Policjant zamieszany w aresztowanie? Błagam, odwiedź szkołę.
Ale meksyk
2 miesiące temu
Musieli wypuścić po 4 godzinach??? To dowód na to, że Meksyk jako państwo istnieje tylko teoretycznie.
kiks
2 miesiące temu
Policja jest od tego żeby pilnować prawa. Problem w tym, że prawa w Meksyku nie ma. Jest kasa i tylko kasa.
Jr
2 miesiące temu
Takie kartele nie miały by prawa bytu gdyby urzędnicy czy policjanci nie byli by skorumpowani.
Najnowsze komentarze (348)
Adam2255
2 miesiące temu
Kto podjął decyzję o wypuszczeniu? Powinien zostać postawiony w stan oskarżenia!
No
2 miesiące temu
A nie prościej zalegalizować i podatki brać
damrok
2 miesiące temu
żenada , to kpina a nie panstwo !!!!!
Obserwator
2 miesiące temu
O proszę, po sąsiedzku z USA. Dlaczego tam Trampek nie wchodzi ze swoją misją pokojową tak jak na bliski wschód tylko chce się od nich odgrodzić murem? Przecież z niego taki samarytanin i zbawca, że przecież o swój kontynent tym bardziej powinien dbać! No tak, w meksyku nie ma ropy dodatkowo tamtejsza mafia jest potężnym rynkiem zbytu amerykańskiej broni. Poza tym ewentualnych uchodźców musieli by przyjąć do siebie. Meh taki bałagan to tylko na innym kontynencie.
adi
2 miesiące temu
otwarta wojna jest bez sensu. Należy te śmieci utylizować po cichu tak by zanim się zorientują było już za późno. Na ich miejscu pojawią się nowe chwasty ale słabsze i tak powtarzać odchwaszczanie aż nie znikną. Nie ma innej raty inaczej Meksyk przepadł ale najpierw niech zaczną od korupcji najwyższych urzędników. Bo jak w łapę bierze prezydent to nie dziwota, że biorą ci na dole. i tak się chomicze kółko kręci
korek
2 miesiące temu
co za dzikusy - władza w meksyku ??? - śmierdzi na odległość korupcją
djks
2 miesiące temu
prawdziwy "meksyk" tj słabość władzy !!!!!! u nas też byłoby podobnie , gdyby nie P.Ziobro!!!!
~Piotr
2 miesiące temu
" cały zespół funkcjonariuszy i wojskowych został wydalony". To oni ich najpierw zjedli ?
yio
2 miesiące temu
USA szaleja na biskim wschodzie ,a powini wejsć do Meksyku i zrobic porządek
Lemski
2 miesiące temu
"Policant był zamieszany w aresztowanie Ovidio Guzmána Lópeza, syna El Chapo." - "zamieszany" naprawdę? Brawa dla autora tekstu, brawa.
Zirytowany
2 miesiące temu
Zastanawia mnie tylko jedno, czy piszący tutaj artykuły mają chociaż skończoną podstawówkę, bo o maturze nawet nie marzę. Czy może jednak bezmyślnie tłumaczą teksty w google translator i potem przeklejają je tutaj bez czytania. "Nagranie z porwania syna barona narkotykowego "El Chapo" Guzmana" albo "Policant był zamieszany w aresztowanie Ovidio Guzmána Lópeza, syna El Chapo." Przecież mówimy o aresztowaniu, przez służby państwowe, więc jakie "porwanie" i jakie był "zamieszany" przecież takie słowa sugerują działania przestępcze. Litości, bierzecie za to kasę.
Bratek1
2 miesiące temu
Wygląda na to, że to mafia górą a prawa, odpowiedzialności, kary NIE MA.
Ded
2 miesiące temu
Truć ich i po problemie
Mn
2 miesiące temu
Państwo jeszcze bardziej z kartonu niż Polska.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić