aktualizacja 

Policjant zjadł obiad z bezdomną. Zdjęcie podbija sieć

77

Przypadkowo wykonana fotografia, na której Luke Bonin, policjant z amerykańskiego stanu Massachusetts, je obiad z bezdomną, podbija Internet. Na Facebooku "polubiło" ją już 120 tys. osób, a udostępniło aż 40,4 tys. użytkowników.

Policjant zjadł obiad z bezdomną. Zdjęcie podbija sieć
(Facebook.com, Massachusetts State Police)

*Luke jechał ulicą w Fall River, kiedy na poboczu zobaczył samotną kobietę. *Lynn Murphy, bezdomna matka czwórki dzieci, siedziała przy drodze z tabliczką, na której widniał apel o pomoc. Luke nie zatrzymał się i pojechał dalej. Ale wrócił, z obiadem dla dwojga. W tym momencie ktoś zrobił zdjęcie i najprawdopodobniej przekazał jego miejscowej policji.

Myślałam, że po prostu będzie chciał dać mi ten obiad, ale kiedy powiedział: „Chodźmy, jest taki piękny dzień, że musimy urządzić piknik”. Poruszył moje serce – mówi Lynn w rozmowie z lokalnymi dziennikarzami.

*Policjant z Massachusetts nie szuka rozgłosu. *Nie chce udzielać wywiadów, bo swoje zachowanie traktuje zupełnie naturalnie. Internauci są zachwyceni jego „rycerską postawą”, podobnie jak jego koledzy z policji.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Autor: Izabela Kowalik

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić