aktualizacja 

Poruszający list geja do rodziców. Szykował się do niego 2,5 roku

Podziel się:

Kulinarny bloger przestał widywać się z rodzicami po tym, jak odmówili pojawienia się na jego ślubie.

Patrick Barclay
Patrick Barclay (Facebook.com, Gay Foodie)

"Droga mamo i tato, minęło 890 dni odkąd zdecydowaliście, że nie weźmiecie udziału w moim ślubie." Tak Patrick Barclay rozpoczyna swój emocjonalny list do rodziców, którzy nie chcieli towarzyszyć mu najważniejszym dniu w życiu.

Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, co naprawdę zaszło - pisze dalej.

Patrick Barclay jest gejem. Mieszka w Nowym Jorku, gdzie znany jest jako bloger kulinarny Gay Foodie. 2,5 roku temu udał się w odwiedziny do mieszkających w New Jersey rodziców, by zaprosić ich na swoje wesele. Oni jednak nie podzielili jego radości z nadchodzącego wydarzenia.

Matka szybko oznajmiła mu, że ani ona, ani jej mąż nie wezmą udziału w uroczystości. Oboje zasłaniali się wiarą, która potępia związki homoseksualne. Co więcej, matka powiedziała Patrickowi, że nawiedza ją anioł, który zabrania jej dalszych modlitw za zbawienie duszy syna.

*Postawa rodziców sprawiła, że bloger zerwał z nimi kontakt. * Teraz, po 2,5 roku, postanowił zmierzyć się z bolesnymi wspomnieniami i publicznie przedstawił list do matki i ojca. Zaznaczył, że nie jest to akt zemsty.

W liście pada wiele mocnych słów. Barclay zarzuca rodzicom, że odrzucili nie tylko jego, ale również jego męża. Wspomina również rozmowę z matką, która wolała nie zobaczyć go nigdy więcej, niż wziąć udział w ślubie. Następnie zarzuca krewnym, że są niekonsekwentni, ponieważ wciąż przysyłają mu prezenty na różne okazje i próbują rozmawiać z nim, jak gdyby nic się nie wydarzyło.

Proponuję rozwiązanie tej sytuacji. Wybaczę wam, jeśli przyznacie przed całą rodziną, że to, co zrobiliście było złe [...] Rozdzieliliście rodzinę. To wy powinniście się wstydzić, nie ja [...] Być może w końcu uda mi się przespać całą noc - tak kończy swój list Patrick.

Źródło:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić