Jan Muller| 
aktualizacja 

Poseł PiS pochwalił się żoną. "Moja Aga '72 w formie"

1046

To wspaniały czas i chcemy się z Wami nim podzielić! Moja Aga '72 w formie, pisze poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński obok zdjęć żony w bikini nad basenem.

Poseł PiS pochwalił się żoną. "Moja Aga '72 w formie"
(Twitter.com/D_Tarczynski)

Macron mógłby pozazdrościć, Polacy komentują na Twitterze wygląd żony posła. Są też uwagi krytyczne tych, którzy będąc posłem "nie pokazaliby żony w stroju kąpielowym". Inni zarzucają mu celebryckie zagranie, "niepoważne" w wykonaniu posła.

Takich temperatur nigdy na wakacjach nie mieliśmy! 42 stopnie! To wspaniały czas i chcemy się z Wami nim podzielić! Moja Aga '72 w formie - opisuje zdjęcia skąpo ubranej żony.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Polityk spędza urlop w Miami, o czym raczył fanów skwapliwie uprzedzić. Chyba, że kłamie - jak wytykają niektórzy - i faktycznie przebywa w Baku. Na pewno nie zapomina o bieżących problemach. Złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie gróźb pozbawienia życia. Portal wpolityce.pl opublikował zrzuty ekranowe pokazujące groźby, jakie posłowi wysłali wrodzy mu Polacy. Z myślą o nich, wydaje się, wrzucił zdjęcia żony z wakacji.

Chcieli, to mają. Czekam na hejt... z popcornem obok. Aga przygotowała dużą porcję - napisał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Swoich urlopowych planów Tarczyński nie ukrywał. 3 sierpnia wrzucił zdjęcie paszportu i karty pokładowej na lot klasą business, rzekomo do Miami.

Aby dobrze pracować trzeba dobrze wypocząć. Po długim roku na chwilę odrywam się aby naładować baterie do codziennej walki - napisał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Serwis naTemat.pl uznał, że Tarczyński "wyprodukował fejka". Internauci sprawdzili numer jego rezerwacji widoczny na zdjęciu, i wbrew tagowi #Miami, celem jego podróży nie było amerykańskie wschodnie wybrzeże, lecz Baku w Azerbejżdżanie.

Zobacz także: Zobacz także: Rekordowe sejmowe wakacje polityków. Posłowie niczym nauczyciele

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić