REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski04.10.18 (08:07)

Praca marzeń dostępna od ręki. W Polsce i nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji

Testera... kryminałów poszukuje duże polskie wydawnictwo, które pracownikowi na tym stanowisku oferuje wymarzone dla wielu warunki.
East News

Darmowy tydzień w pensjonacie w górach i 2 tys. zł. Na czym będzie polegała praca marzeń? Tester lub testerka spędzi tydzień w malowniczych polskich górach, czytając książki wskazane przez wydawnictwo. Jest tylko jedno "ale": tester kryminałów musi przeczytać jedną książkę dziennie i podzielić się wrażeniami.

Osoba, która obejmie stanowisko, musi wykazać się nie tylko lekkim piórem, ale też prawdziwą pasją do literatury, ponieważ wymagana będzie lektura jednego thrillera lub kryminału dziennie - czytamy w ogłoszeniu.

REKLAMA

Co trzeba zrobić, by dostać tę posadę? Kandydaci i kandydatki, oprócz życiorysu, muszą dołączyć do zgłoszenia recenzję thrillera "Lissy” Luki D’Andrei, który wszedł do sprzedaży 3 października. Zgłoszenia można przesyłać do końca października. Wyjazd planowany jest w czasie ferii, na przełomie stycznia i lutego.

Testerkę lub testera kryminałów poznamy do końca listopada - informuje wydawnictwo W.A.B., które przypomina, by zgłoszenia przesyłać na adres lissy@gwfoksal.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij