REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Arkadiusz Jastrzębski28.08.18 (19:44)

„Przebił populistów z PiS”. Przedsiębiorca z Chełma obiecuje 1000+ na każde dziecko

Bezpłatne autobusy, tysiąc złotych tygodniowo na każde dziecko (nawet poczęte) czy budowa metra - to obietnice złożone w lokalnej prasie przez Grzegorza Gorczycę z Chełma. Mężczyzna zamieścił ogłoszenie wyborcze, które stało się hitem na portalach społecznościowych.
@jakub.szczecinski / Facebook.com

Ogłoszenie, które przedsiębiorca zamieścił w tygodniku „Nowy tydzień” z Chełma, ma dwie części. W pierwszej (to jej zdjęcia obiegły internet) Gorczyca bez wahania składa szereg obietnic wyborczych. Oprócz pieniędzy dla rodzin z dziećmi czy działek za bezcen zapowiada też finansowe nagradzanie uczniów za dobre oceny oraz budowę tunelu i całorocznego stoku narciarskiego w mieście.

Ogłoszenie ma jednak drugą część, w której Gorczyca wyjaśnia, że obietnice to tylko żart. Tak naprawdę chodzi tylko o reklamę firmy autora anonsu, a on sam nie zamierza startować w wyborach. Jednak, jak zauważa kurierlubelski.pl, „program” mężczyzny wprost odnosi się do obietnic składanych przez kandydatów na prezydenta Chełma.

REKLAMA

„Przejrzyjcie na oczy”

Jakub Banaszek z PiS rzeczywiście próbuje przyciągnąć wyborców bezpłatną komunikacją miejską. Dariusz Grabczuk (PO) kusi ich działkami dla młodych za symboliczną złotówkę, a walcząca o reelekcję Agata Fisz obiecuje 1000 zł dla każdego maturzysty.

Zrobiłem to z premedytacją. Jest to też z mojej strony apel do wszystkich chełmian o rozwagę i przejrzenie na oczy jeśli chodzi o obietnice wyborcze - mówi lubelskiemu portalowi Gorczyca.

„Przebił nawet naszych obecnych populistów z PiS. Mogą się od niego uczyć” - komentuje internauta. „Tak trzeba żyć ! To jest kandydat marzeń - inni powinni się od niego uczyć. Przeprowadzam się!” - dodają inni, choć większość zdaje sobie sprawę, że ogłoszenie jest żartem i prowokacją.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oglądaj też: Problemy z realizacją Mieszkania plus. "Z niektórymi samorządami mamy okres wyborczy"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij