Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Przez 18 lat coś ukrywała. W końcu odważyła się to pokazać

15
Podziel się

Lesley Miller dla wielu stałą się symbolem siły i walki o samą siebie. Po latach zmagań z nadprogramowymi kilogramami, znoszenia przykrych słów na swój temat i prób akceptacji nieidealnego ciała zrobiła coś, co sprawiło, że internet ją pokochał.

Przez 18 lat coś ukrywała. W końcu odważyła się to pokazać
(Facebook.com, Love What Matters)
bETAlImZ

*W rozbrajająco szczerym poście na Facebooku wylała wszystkie swoje żale. *Po raz pierwszy od 18 lat pokazała ciało w skąpym bikini. Napisała, że wie, że na zdjęciu widać wszystko: dziwne wybrzuszenia, wałki tłuszczu, wiszący nadmiar skóry, cellulit, rozstępy i blizny pooperacyjne, ale chce w końcu nauczyć się kochać siebie.

*Post polubliło 34 tysiące osób, a udostępniło 1,7 tys. * Z pewnością największą wartością dla Lesley są tysiące pozytywnych komentarzy, w których internauci chwalą ją za odwagę. Piszą, że jest piękna i niezwykła, że stała się ich inspiracją:

bETAlInb

Już jako trzylatka ponosiła konsekwencje zbyt dużej wagi, która z roku na rok rosła. Rówieśnicy pytali, dlaczego jest taka duża. Jako 9-latka uczestniczyła w obozie pomagających zrzucić zbędne kilogramy. Trzy lata później przeszła operację odsysania tłuszczu. Wstydziła się tego, jak wygląda. W końcu jako 15-latka zaczęła się okaleczać.

*W garść wzięła się, gdy skończyła 20 lat. *W ciągu dziewięciu miesięcy sporo schudła. Mając 21 kupiła swój pierwszy w życiu strój kąpielowy, który dumnie zaprezentowała całemu światu.

Autor: Izabela Kowalik

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETAlInh
bETAlInC
KOMENTARZE
(15)
jpg
5 lata temu
A ja bardzo ją popieram, że się pokazuje publicznie - może w ten niezamierzony chyba, sposób pomoże innym, którzy jedzą słodycze i inne "śmieci" zamiast owoców i warzyw. Będzie to dla nich drastyczne, ale może skuteczne ostrzeżenie.
c
5 lata temu
Najważniejsze że ma twarz ładną, co mnie obchodzi reszta ciała. A, i od jakiegoś czasu nie lubie gdy kobieta się uśmiecha. Wszystko robią żeby nie mieć zmarszczek, a tu chciał nie chciał, skóra sie mnie przy uśmiechaniu.
aaaa
5 lata temu
Wstydzić się musi, to jej sprawa. Ale żeby zaraz się czymś takim chwalić? Żałosne
bETAlInD
cynik
5 lata temu
Ta zwisajaca skore na nogach akurat mozna skorygowac, prosta operacja,robia ja nawet w Polsce na NFZ.
Dorota Wellma...
5 lata temu
Powinna dalej ukrywać
bl
5 lata temu
Grodzki przez ponad 50 lat ukrywa co ma w majtkach
czeplin
5 lata temu
Spoko, wina rodziców. 3 latka ma problemy z nadwagą i ma je do roku 12, gdzie ma odsysanie tłuszczu - Ameryka rządzi! Jakby nie można było iść do dietetyka, zmienić coś w życiu, no ale to są Stany Zjednoczone. Na łatwiznę. Poza tym moim zdaniem to zdjęcie jest ohydne. Usuwa się zdjęcia gdzie matka karmi piersią i jest to normalne, ale jak ktoś pokazuje coś obrzydliwego to już można, bo trzeba być tolerancyjnym, Spoko.
Gość
5 lata temu
Przez 18 lat nie wiedziała że to ma, mogła sobie wcześniej zacząć oglądać, jak chce teraz komuś pokazać to niech pokarze nie koniecznie to musi robić w internecie.
ten wredny
5 lata temu
Nie no najważniejszy news dnia że jakaś laska schudła. Ja pitole.
wwwwww
5 lata temu
bo w internecie mogą się pokazywać tylko ładni i szczupli a reszta do piwnicy koszmarne komentarze
...
5 lata temu
jeśli jako 3 letnie dziecko miała nadwagę, to brawo dla rodziców.. W latach 90 w szkołach nie było tego problemu, jeśli więcej niż jedno dziecko z całego rocznika w jednej szkole było grube, to było to dziwne. Teraz bachory ledwie mieszczą się na krzesełkach, bo od siedzenia przed kompem i żarcia czipsów się nie chudnie.. A rodzice nie mają czasu upilnować, bo kariera i rzeźba na siłce sama się nie zrobi.
Turas
5 lata temu
"Przez 18 lat coś ukrywała. W końcu odważyła się to pokazać" kto pomyślał o ku***ie ???
hehe
5 lata temu
ale paszczur
bETAlInv
ed
5 lata temu
Pamiętajcie! Musicie wszystko robić, żeby internet Was pokochał, żeby oszalał na Waszym punkcie! Bo inaczej nie da się żyć!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić