REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski18.03.19 (16:23)

Remigiusz Mróz zdementował plotki. Zdjęcie z Katarzyną Bondą

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Katarzynie Bondzie także nie brakuje czytelników. Autor zaprzeczył jednak pogłoskom, że pracuje nad nową książką wspólnie z Bondą. Jednocześnie ujawnił, co ich łączy prywatnie.
Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Zdjęcie opublikowane w internecie jest gorąco komentowane. Remigiusz Mróz pokazał na Facebooku wspólną fotografię z Katarzyną Bondą. Tekst załączony do zdjęcia nie pozostawia wątpliwości - oboje są parą.

Pisarz zaznaczył, że formalnie post ma inne zadanie. Remigiusz Mróz postanowił zdementować plotki o tym, że pisze nową książkę razem z Katarzyną Bondą. Jednocześnie postanowił potwierdzić krążące od jakiegoś czasu plotki o związku obojga autorów.

REKLAMA

Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my - napisał Remigiusz Mróz na Facebooku.

Co ciekawe, przy zdjęciu swój komentarz zamieściła Katarzyna Bonda. "Wariat" - napisała. "Ale twój własny" - odparł pisarz. "Mój. Niech no cię zaraz dopadnę" - odpisała autorka.

Remigiusz Mróz rozwiał jednak nadzieje czytelników. Zdecydowanie zdementował, by pisał wspólnie z Katarzyną Bondą książkę. Stwierdził, że jego partnerka jest zajęta własnym projektem, a on "się obija" i "trochę jej przeszkadza".

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Napisał m.in. cykl powieści o komisarzu Forście i jego śledztwach oraz o mecenas Joannie Chyłce. Jedną z powieści ostatniego cyklu sfilmował w serialu TVN, obsadzając w roli głównej Magdalenę Cielecką. Katarzyna Bonda zasłynęła m.in. serią kryminalną o psychologu śledczym Hubercie Meyerze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij