o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Rodzice bez skrupułów narazili swoje dziecko!

5
Podziel się

Opiekunowie pozwolili swojemu 10-letniemu synowi prowadzić samochód. Sami wsiedli do pojazdu jako pasażerowie. Para została aresztowana.

Rodzice bez skrupułów narazili swoje dziecko!
(Shutterstock.com)
bESPwHGt

Chłopiec pełnił rolę kierowcy swojej rodziny podczas podróży po Hiszpanii. Rozpędzone przez niego BMW X6 zostało jednak zatrzymane przez policję.

Funkcjonariusze przeżyli szok, kiedy za kierownicą samochodu zobaczyli chłopczyka.Ojciec dziecka rozmawiał przez telefon. Siedział z przodu na miejscu pasażera. Matka i siostra siedziały z tyłu.

Rodzice zostali aresztowani od razu na miejscu zdarzenia.Ojca oskarżono o przestępstwo umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego. Grozi mu do dwóch lat więzienia. 35-letnia matka została zwolniona bez postawienia zarzutów.

bESPwHGv

Rzecznik policji Guardia Civil w Hiszpanii powiedział "The Mirror":

Rodzice ze spokojem podróżowali samochodem prowadzonym przez swoje dziecko, które ledwo wystawało zza deski rozdzielczej. Po zatrzymaniu, zachowywali się tak jakby to była najbardziej normalna rzecz na świecie.

bESPwHGW
KOMENTARZE
(5)
je...ć pis
6 lat temu
kaczyński??? :D
Maj
6 lat temu
Ciekawe jak szybko jechał... Dzięki Bogu nic się nie stało, ale mogła być masakra... Większość ludzi zapomina o tym, że samochód to tylko maszyna, robot i może się wymknąć spod kontroli. Drobna awaria, błąd i nawet dorosły traci głowę, co dopiero dziecko.
Kierovnica
6 lat temu
Dziwne, że matce nie postawiono żadnych zarzutów. Była współwinna - i, zapewne, dumna z synka. Bezmózgowie się szerzy...
bESPwHGX
dukat.zloty
6 lat temu
Czytając tytul , miałem na myśli Jaroslawa K. tylko BMW a nie kot.
adam s
6 lat temu
w polszy żaden z policjantów nie odważyłby się zatrzymać X6 chociażby kierowało niemowlę, bo nigdy nie wiadomo kim jest jego tatuś, lepiej w tym czasie przetrzepać kilka starych opli za brak gaśnicy albo nie działające światło postojowe...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić