Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Rodzina zignorowała zakazy i musiała uciekać przed gepardami

28
Podziel się

Regulamin parku zabrania zwiedzającym opuszczania samochodów. Jednak ta rodzina zrobiła to dwukrotnie i była o włos od śmierci.

Rodzina zignorowała zakazy i musiała uciekać przed gepardami
(Facebook.com, Beekse Bergen)
bEUiURrF

*Początek klipu może śmieszyć, ale zakończenie jest przerażające. * W czasie zwiedzania safari parku Beekse Bergen na południu Holandii obowiązuje surowy zakaz opuszczania samochodów, nie można nawet otwierać okien. Jednak pięciosobowa rodzina zupełnie zignorowała te zasady i znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

*Pięcioosobowa rodzina została zaatakowana przez gepardy. * Za pierwszym razem turyści wyszli z samochodu, ale nie oddalili się od niego, a leżące w pobliżu gepardy nie zwracały na nich uwagi. To chyba ośmieliło rodzinę, która odjechała i po kilkudziesięciu metrach znowu wyszła z samochodu, tym razem znacznie dalej, by z bliska sfotografować dzikie koty.

bEUiURrH

*Turyści w ostatniej chwili zobaczyli, że są okrążani przez gepardy. * Prawie cała rodzina w panice rzuciła się do ucieczki. Na szczęście jedna z kobiet zachowała zimną krew, wzięła na ręce małe dziecko i odepchnęła najbliższego kota. Zwierzęta ścigały turystów, ale na ich szczęście nie zaatakowały, chociaż było blisko.

Zobacz także: Zobacz również: Pierwsza pomoc po ataku żmii

*Autorzy nagrania byli zszokowani lekkomyślnością turystów. * Rodzina podróżowała samochodem z francuską rejestracją, dlatego holenderskie media spekulują, że być może turyści nie zdawali sobie sprawy z zagrożenia, ponieważ nie rozumieli instrukcji. Według rzecznika parku turyści nie mogli nie znać zasad parku:

bEUiURrN

Informujemy gości o zagrożeniach w różnych językach w całym parku - powiedział holenderskiej stacji NOS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEUiURsi
KOMENTARZE
(28)
:)
4 lata temu
śmierc byla blisko..........szczescie mieli ci ludzie za zycia i nie zła nauczka !!!,kociaki widocznie nie były mocno głodne !!!!!!
bass
4 lata temu
Najwyraźniej widać, że gepardy ich tylko postraszyły i wcale tak nie goniły. Raczej dały fory. Niemniej lekkomyślność dorosłych porażająca. Żeby z dzieckiem na ręku podchodzić do drapieżnika.
Danuta
4 lata temu
no cóż głupota ludzka nie zna granic.... a gdzieś przed chwilą czytałam że gepard pożarł dwuletnie dziecko ... przecież wiadomo,że to drapieżniki a ludzie myślą że to koty
bEUiURsj
gość
4 lata temu
Dobrze że kotki nie były głodne:)
lol
4 lata temu
A Francuzi jak zwykle spier..alaja
lolo
4 lata temu
selekcja naturalna
on
4 lata temu
jak ktoś się wróblem się urodził, kanarkiem nie umrze......
Jak
4 lata temu
Co za odwaga zwłaszcza tego który pierwszy spieprzał.
Marian
4 lata temu
nie ma się co dziwić, to ci sami Francuzi, którzy wpuszczają hordy dzikiego bydła i nie widzą związku z zamachami terrorystycznymi. Taka to lewacka tolerancja, ewolucja się cofa.
123
4 lata temu
Brawo gepardy!!! N razie 0:0 ale widzę lekką przewagę kociaków :-)
Z francji
4 lata temu
Klasyczni Francuzi..
Pit
4 lata temu
a kto pisał ten artykuł ?
bratan
4 lata temu
Młode lewactwo. Ich przepisy nie obowiązują.
bEUiURsb
Mary Izzard
4 lata temu
Jakim to trzeba być patałachem.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić