o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Rosja. Bójka w telewizji. Ukrainiec nie wytrzymał

65
Podziel się

Dwóch ekspertów pobiło się w czasie programu na żywo w rosyjskiej telewizji Rosja 1. Jeden z rozmówców rzucił drugim o ścianę. Interweniować musiała ochrona, inni goście programu i jego prowadzący.

Ukraiński prawnik nie zapanował nad emocjami w programie na żywo. Rzucił się na oponenta.
Ukraiński prawnik nie zapanował nad emocjami w programie na żywo. Rzucił się na oponenta. (Youtube.com, Россия 24)
bECktUXp

Emocje wzięły górę nad rozsądkiem w rosyjskim programie. Dziennikarze i eksperci rozmawiali w politycznym talk-show „Kto jest przeciw?” w telewizji Rosja 1. W czasie dyskusji na temat stosunków amerykańsko-ukraińskich szczególnie zajadle kłóciło się dwóch oponentów: Wasyl Wakarow "reprezentujący" Ukrainę i Greg Weiner, który był w tym konflikcie po stronie USA.

Zaczęło się dosyć niewinnie, a skończyło na bójce. Ukraiński prawnik Wasyl Wakarow udowadniał oponentowi, że ze wszystkich państw to Stany Zjednoczone wyrządziły jego ojczyźnie najwięcej szkód. Oburzyła go też postawa Weinera, który ostro krytykował aresztowanie byłego prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki.

Słowna potyczka przerodziła się w atak, Wakarowowi puściły nerwy. Rozmówcy przekrzykiwali się kilka minut, kiedy w pewnym momencie rozsierdzony Ukrainiec chwycił za swoją szklankę i krzycząc: "Co mnie prowokujesz?!", chlusnął jej zawartością w twarz amerykańsko-rosyjskiego dziennikarza.

bECktUXr
Zobacz także: Zobacz też: #dziejesiewsporcie: brutalna bójka po meczu w Rosji!

Potem złapał oponenta za ramiona i rzucił nim o ścianę. Znacznie drobniejszy od Ukraińca Weiner nie przejął się chluśniętą mu w twarz wodą, jednak zupełnie nie spodziewał się dalszego ataku. Zszokowany upadł na podłogę, zasłaniając głowę ręką.

Pierwszy podbiegł do nich prowadzący program. Dmitrij Kulikow wspólnie z innym gościem programu oraz ochroniarzem odepchnął Wakarowa od leżącego Weinera, starając się przemówić mu do rozsądku. Rozsierdzony Ukrainiec powtarzał, że oponent go prowokował i "wydawał mu rozkazy".

bECktUXx

Po ostatnim incydencie muszę ostrzec naszych gości: nie zbliżajcie się do siebie i nie śmiejcie nawet machać rękami w czasie dyskusji. Greg ma się dobrze, lekarze go badają. A Wakarow został usunięty z programu. To całkowicie niedopuszczalny incydent - grzmiał po przerwie na reklamy Dmitrij Kulikow.

W przeciwieństwie do niego rosyjscy internauci są zachwyceni incydentem. Pod nagraniem całego programu na YouTube wielu wyznaje, że Wakarow nigdy nie był ich ulubieńcem, jednak znacznie bardziej nie lubią Weinera. W ich opinii Wakarow wcale nie ośmieszył się, tracąc nad sobą panowanie w programie na żywo, tylko "dał nauczkę Amerykaninowi".

bECktUXy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bECktUXS
KOMENTARZE
(65)
ama
2 lata temu
Wot Ruska kultura....
Mike
2 lata temu
każdy ma własne zdanie dopóki nie dostanie w mordę... Mike Tyson
Tak powinno
2 lata temu
być u nas, jak kogoś poniesie. Ludzka rzecz.
bECktUXT
Sasza
2 lata temu
Aj to ci bandzior z ukrainy !!!
Polak
2 lata temu
Ot i cała wschodnia kultura. Jak ładnie się prezentuje.
fredi
2 lata temu
znowu iIA miesza na ukrainie... kiedys obalala rzadu w ameryce poludniowej...
ivan
2 lata temu
Przecież to zwykła ustawka ruskich prowokatorów aby odwrócić uwagę od tego , że to Ruscy napadli na Ukrainę , anektowali Krym i próbują oderwać wschód Ukrainy.Ukraińcy nie dajcie się wciągać jak dzieci w takie ruskie chucpy.Oni zawsze chcą was ośmieszyć i traktują gorzej niż niewolników.W końcu musicie przejrzeć na oczy.Chyba , że za gaz i ropę chcecie się pozbyć niepodległości.
@#
2 lata temu
a u nas w TVP nudy !!!
pop
2 lata temu
ale kultura Balszaja!
Byłoby fajnie...
2 lata temu
Trzeba takie rozwiązanie zastosować u nas.
byłby news
2 lata temu
To Poroszenko aresztowany ???
mma
2 lata temu
Na famme mma
czy ktoś ma j...
2 lata temu
Taka jest Rosja i taka jest Ukraina :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bECktUXL
111111
2 lata temu
słabe
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić