o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Samoloty zderzyły się w powietrzu. 4 osoby nie żyją

12
Podziel się

Dwa małe dwusilnikowe samoloty zderzyły się w powietrzu w mieście Mangalore w stanie Victoria w Australii. Maszyny rozbiły się. Wszystkie cztery osoby znajdujące się na pokładach zginęły.

Samoloty zderzyły się w powietrzu. 4 osoby nie żyją
(Youtube.com, Sky News Australia)
bECcGkcB

W katastrofie uczestniczyły samoloty Piper Seminole oraz Beechcraft Travel Air. Pierwszy z nich należał do szkoły pilotażu Moorabbin Aviation Services i wystartował z lotniska w Mangalore (Australia) na krótko przed tragedią. Drugi samolot należał do osoby prywatnej i podróżował z innego lotniska.

Policja przekazała, że zderzenie poważnie uszkodziło obie maszyny. Jedna natychmiast rozbiła się o ziemię, a druga jeszcze przez pewien czas kontynuowała lot.

Śledczy ustalają przyczyny katastrofy w Australii

Na pokładzie obu samolotów znajdowały się po dwie osoby. Ofiary nie zostały jeszcze zidentyfikowane. Policja prowadzi śledztwo w sprawie tragedii.

bECcGkcD

Nie jesteśmy pewni, dlaczego oba samoloty były na tej samej trajektorii ani dlaczego znajdowały się w tym obszarze, ale niestety zderzyły się w powietrzu. Mówiono nam o zachmurzeniu. Istnieje możliwość, że nie widzieli siebie nawzajem - powiedział Peter Koger z policji w Wiktorii.

Zobacz także: Dramatyczne lądowanie. Walka ze sztormem Dennis w Londynie

bECcGkcJ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bECcGkde
KOMENTARZE
(12)
nieangelika
2 lata temu
"...samoloty zderzyły się w powietrzu w mieście..." Chyba zderzyły się nad miastem, a nie w mieście, pani Angeliko. Trzeba czytać, co się napisało i najpierw poprawić, a potem dawać do druku.
#rt
2 lata temu
Aborygeni sobie kupili samoloty i ...polatali
Pilot
2 lata temu
Bo zawsze lata sie prawą stroną nieba! !!
bECcGkdf
Marzena
2 lata temu
NIGDY nie żal mi,gdy giną przestępcy i alkoholicy! Ale ZAWSZE żal mi ludzi z pasją!!!
USA
2 lata temu
Co tam jakieś wypadki w Australii czy Co tam jakiś Macierewicz, wczoraj zebrała się śmietannka bilionerów aby przedyskutować sprawy depopulacji planety. Czy ma to związek z koronawirusem? Zobaczymy. Był tam Bill Gates, Oprah kilku pretendów do stołka prezydenta USA. O czym gadali jest super tajne, nawet ich ochrona nie wiedziała gdzie się udali.
miszcz
2 lata temu
Ten lecący z lewej strony wymusił pierwszeństwo.
Kierowca
2 lata temu
Myślę że takich ludzi którzy myśleli że to nie tak jak myślisz i nie tak jak wyćwiczyłeś tylko tak jak oni dadzą radę było mnóstwo a teraz swoje święto obchodzą w pierwsze dni listopada
przykre
2 lata temu
a wyglądało że się spokojnie zmieści
ip123
2 lata temu
Czy to było tzw. przechwycenie samolotu za brak włączonego transpondera, lokalizatora? Nad Bałtykiem tak się zabawiają dewianci na cudzy koszt.
Pilot
2 lata temu
Chyba źle się uczyli.
rychu
2 lata temu
Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz
Artur
2 lata temu
tyle miejsca i jeszcze zderzenie....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić