o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Seks codziennie to mit. Zobacz, jaka jest prawda

47
Podziel się

Tylko 3 proc. aktywnych seksualnie robi to codziennie. Tak więc, wszelkie przechwałki swoich znajomych możesz śmiało ignorować.

Seks codziennie to mit. Zobacz, jaka jest prawda
(Shutterstock.com)
bDRRrUqd

Seks kilka razy w tygodniu to także rzadkość. Tlko 20 proc. zbadanych przez firmę Mintel przyznało się do takiej częstotliwości. Badania przeprowadzono na 2 tys. Brytyjczyków - informuje Independent.

Policzyli także, ile życia "tracimy" właśnie na seks. Przeciętnie (przyjmując, że aktywni w tym zakresie jesteśmy od 16 do 60 roku życia), zrobimy to 5778 razy. To z kolei ma być równe 2,8 tys. godzin, czyli ok. 0,45 proc. całego życia. Chociaż warto pamiętać że to tylko średnia i na pewno jest wiele wyjątków.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDRRrUqf
bDRRrUqG
KOMENTARZE
(47)
Zenon z końca...
4 lata temu
Po co się przechwalać, jakby było czym...? To nie zawody, kto więcej, szybciej, częściej, dłużej. Bez sensu, nie uprawia się seksu dla statystyk, tylko wtedy kiedy się ma ochotę. Znam pary, które nie uprawiają seksu w ogóle. I też jest git, nie samym seksem człowiek żyje.
loku
4 lata temu
seks z żoną uprawiamy kilka razy w miesiącu czasami rzadziej ale jest co wspominać na długo, po co mi seks kilka razy dziennie jeśli to mechaniczna czynność, nie częstotliwość jest tu ważna, ale z kim i jak, tzn z miłością, polecam niedowiarkom
ewka
4 lata temu
ja seks uwielbiam mam idealnego partnera dlatego się chce:)
bDRRrUqH
on
4 lata temu
wszystko powinno zależeć od obojga a reszta się nie liczy .
długi joe
4 lata temu
Krótko , uprawiać to można kartofle i buraki .
Najnowsze komentarze (47)
sali
4 lata temu
no to ja w takim razie jestem 100% facetem, uprawiałem sex z żoną w życiu dwa razy i mam dwójkę dzieci....kto tak potrafi ?
k*śka
4 lata temu
a wali mnie to wszystko, ja zmieniam rączkę, raz prawa, raz lewa i ........... robię sobie dobrze :-> :-\ :-)
ona
4 lata temu
Jak mam czas wolne lub urlop mogę nawet kilka razy dziennie nie mówiąć o nocy tam""NON-STOP""
ewelina
4 lata temu
Przy różnych zajęciach mechaniczny codzienny seks może być trudny do wykonania,nudny, wiek też ma wpływ. Poza tym są jeszcze inne przyjemności we dwoje spacer,kino,teatr,kolacja,zabawa,zakupy itd.
hfghfg
4 lata temu
Ja dwa lata nie uprawiałem, a dlatego że jestem gejem. Nie mam ochoty na przygody, a w moim wieku po 30 już ciężko z kimś związać się na stałe. Ciężko znaleźć partnera, a nie mówiąc byśmy sobie odpowiadali. Cóż, każdy ma jakiś krzyż.
Mazurka
4 lata temu
e tam.... , wielkie mi co , każdy tak może :)
Kochanowski
4 lata temu
Jako poszukiwacz punktu G, kocham pieścić kobietę w tak sposób, że soki rozkoszy zalewają jej uda i zaczyna bezwstydnie pragnąć więcej i więcej, otwierając się szeroko i ukazując piękno rozpalonego, pulsującego niezaspokojonym pragnieniem kwiatu namiętności. Gdzieś pęka łancuch zahamowań i uwalnia skrywaną na dnie duszy, jakże naturalną lubieżność, uwięzioną dotąd w zaklętej klatce własnych żądz. Żar splecionych ciał, wirujących w ogniu pożądania, na wpół przytomne oczy wypatrujące spełnienia, przyspieszone oddechy, namiętne pocałunki, gorące dłonie, które są wszędzie, rozpalone usta pieszczące każdy centymetr rozgrzanej skóry i roztańczony język, powoli podsycający rozkosz do granicy obłędu. Ogniu, krocz ze mną. Bo życie jedno jest przecież. Lepiej spalić się jasnym płomieniem, niż więdnąć powoli :)
nck
4 lata temu
ale pis i rydzyk beda zadowoleni
bDRRrUqz
Gość
4 lata temu
Co dziennie to ja mogłem jak miałem 20,30,40 lat, teraz mogę co drugi dzień ale mam 56 lat...
kawinus
4 lata temu
Czyli mężczyzna może spłodzic 5 778 dzieci Tylko musiał by bardzo często zmieniac partnerki aby miec co rżnąc .
xxx
4 lata temu
OOOOOOOOOOooooooo.......i nastąpiła zmiana w mediach? Dopiero co pisali jak dużo i długo i z iloma partnerami żeby zmieścić się w normie. Teraz, nagle raz na miesiąc i to za dużo.
gosc
4 lata temu
Dlaczego nie dodajecie komentarzy?
gosc
4 lata temu
Co to kogo obchodzi co jak i kiedy "uprawiacie" ,lub nie.Seks to przyjemnosc a nie prokreacja, kazdy ma inne potrzeby i tyle w temacie.
Głos na pusty...
4 lata temu
Cały show biznes to królestwo masonerii i iluminatów na smyczy szatana !! Moralne i medialne dno deprawacji , demoralizacji, zgorszenia i bezwstydu !!Czy to w sporcie, czy to w muzyce, czy też gdziekolwiek indziej bezwstyd jest bezwstydem, deprawacja jest deprawacją, demoralizacja jest demoralizacją, zgorszenie jest zgorszeniem !! ŻADNE ludzkie pomysły , kombinacje, uniki tego NIE ZMIENIĄ!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić