Snoop Dogg rozpoczął produkcję konopi indyjskich

Nie ma chyba osoby, która bardziej pasowałaby do rynku produkcji konopi indyjskich niż popularny raper. Miłość Snoopa do tej rośliny jest powszechnie znana, a od jakiegoś czasu w USA uprawa konopi jest ponownie legalna. Raper postanowił wprowadzić własną markę produktów pod nazwą "Leafs Snoop".

Snoop Dogg rozpoczął produkcję konopi indyjskich
(Facebook.com)

Muzyk przyznaje, że stał na czele organizacji, które od 20 lat domagały się legalizacji uprawy konopi indyjskich . Snopp Dogg nazywa siebie "mistrzem marihuany" oraz "dumnym pionierem" legalnej produkcji tej rośliny na masową skalę. W swoim sklepie raper będzie sprzedawał osiem różnych szczepów ręcznie sortowanej marihuany. W ofercie pojawiły się także odmiany smakowe, np. bananowa i jagodowa.

Konopie będą dostępne także w formie przetworzonej, m.in. w słodyczach. W ofercie można znaleźć czekoladowe batoniki, a także inne słodycze, których spożywanie ma dwie funkcje - medyczną i rekreacyjną. Snopp Dogg przyznał kiedyś, że pali 81 skrętów dziennie, co daje 29,565 skrętów rocznie.

Grając moją muzykę, odwiedziłem wiele miejsc na ziemi. To niesamowite, jak mały liść może być źródłem pokoju, miłości i duszy, która łączy nas wszystkich - napisał Snopp Dogg na stronie internetowej swojej nowej firmy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić