o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aneta Michałowska
|
aktualizacja

Spełniła ostatnie życzenie bezdomnego. Ta historia łamie serce

33
Podziel się

Gdy Jenine-Lacette DShazer z Fresno w Kalifornii zauważyła na ulicy zatroskanego mężczyznę tulącego swojego psa, nie spodziewała się, że ich losy się splotą.

Spełniła ostatnie życzenie bezdomnego. Ta historia łamie serce
(Facebook.com, Jenine-Lacette DShazer)
bDTIgwGJ

Zaintrygował kobietę, dlatego nawiązała z nim rozmowę. Dowiedziała się, że Clifford James Herbert przed laty był rolnikiem i właścicielem sklepu z częściami samochodowymi. W 2006 roku przeszedł operację. Powikłania i chore serce spowodowały, że mężczyzna stracił pracę i dach nad głową. Jakby tego było mało, Amerykanin niedawno zachorował na raka i zostało mu tylko kilka tygodni życia.

Herbert nie przejmuje się jednak swoim losem, lecz niepokoi o suczkę Baby. To jego pupilka. Niegdyś uratował ją przed złym człowiekiem, który bił to bezbronne zwierzę. Od tego czasu para stała się nierozłączna. Bezdomny boi się, że po jego śmierci Baby nikt się nie zaopiekuje.

bDTIgwGL

Jest całym moim światem. Jest moją przyjaciółką. Chroni mnie - powiedział mężczyzna.

*Kalifornijkę poruszyła historia mężczyzny. *Zbiera pieniądze na to, aby zapewnić mu godne ostatnie dni życia. Teraz Herbert przebywa w motelu i cieszy się, że Baby już przygarnęła nowa rodzina.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTIgwGR
bDTIgwHm
KOMENTARZE
(33)
ja
4 lata temu
Są ludzie i LUDZIE.
Zofia
4 lata temu
Są jeszcze dobrzy ludzie!
Hrp
4 lata temu
Najbogatsze państwo świata a w nim ............... największa ilość bezdomnych.
bDTIgwHn
Taka prawa
4 lata temu
My zawsze klasyfikujemy bezdomnych jako pijaków czy narkomanów a historie tych ludzi są różne i nierzadko dramatyczne (np. choroba)... Strasznie smutne
mysza
4 lata temu
Ten biedny mężczyzna uczynił dobro psu i to dobro powróciło do niego zwielokrotnione.
Najnowsze komentarze (33)
eh
4 lata temu
Czy sa kraje gdzie nie ma bezdomnych?
don
4 lata temu
Zanim napiszesz cokolwiek na ten temat przypomnij sobie lub obejżyj film"Znachor" może zmienisz zdanie.
okokoko
4 lata temu
Nie dziwcie się bezdomności "w raju". Wszyscy znają USA z fotek wielkich aglomeracji i pięknych wieżowców ... i tu jest zakłamanie, ponieważ poza granicami tych molochów, na tzw. prowincji jest naprawdę dużo biedy a wręcz patologii nędzy. Ludzie żyją i mieszkają w czymś co może 100 lat temu było domem ale teraz to jest po prostu szopą. Brak perspektyw pracy i rozwoju powoduje własnie taki stan ... .
Jarko
4 lata temu
Nie zwalajcie wszystkiego na system,a na to że podstawom życia jest rodzina w momencie rozpadu rodziny wszystko się wali,każde państwo będzie silne gdzie będzie stawiać się na właśnie na zdrową rodzinę.
Gaja
4 lata temu
W Ameryce trzeba miec ubezpieczenie niemal na wszystko a to kosztuje wiec trzeba pracowac zeby to wszystko oplacic. Wzruszjaca historia.Nie oceniajcie zadnego bezdomnego bo w zyciu roznie bywa.
mójnik
4 lata temu
pies bez człowieka nie możę żyć. Odwrotnie raczej rzadziej
człowiek to b...
4 lata temu
Wzruszające..
YODA
4 lata temu
w Polsce ludzie zamarzają zimą a minister kultury zakupił od Czartoryskich obrazek za pół miliarda i zamek za 20 baniek dziwny jest ten świat dziwna Polska
bDTIgwHf
Kapitalizm
4 lata temu
Spróbuj poważnie zachorować w USA. Nawet na należącego do średniej klasy obywatela być może wyleczy, ale na pewno zrujnują finansowo. Jak jesteś biedny w tym ustroju to masz zdechnąć.
mnm
4 lata temu
Och ! Jak ja się wzruszyłam
as
4 lata temu
Nieraz zwierzę jest lepszym przyjacielem niż człowiek dla człowieka. Teraz pieniądz jest władca a nie drugi człowiek.
ARTUR
4 lata temu
dziwne , zachwycacie sie czyms co powinno byc norma , wynikajaca nie z przepisu , regulaminu , katechizmu itp . tylko z madrosci serca , tam poprostu spotkali sie ludzie , ktorych jest coraz mniej , a zwierzaki ktore wypelniaja swiat zowiac sie spoleczenstwem ........................................BRAK SLOW !!!!!!!!!!!!!!!!
misior
4 lata temu
Amerykański sen.... tylko inaczej.
Taka prawa
4 lata temu
My zawsze klasyfikujemy bezdomnych jako pijaków czy narkomanów a historie tych ludzi są różne i nierzadko dramatyczne (np. choroba)... Strasznie smutne
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić