Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Świebodzin. 39-latek powiesił się. Policjanci cudem uratowali mężczyznę

76
Podziel się:

Po ponad 30-minutowej reanimacji 39-latek ze Świebodzina znowu zaczął oddychać. Policjanci uratowali życie mężczyźnie, który powiesił się w pomieszczeniu gospodarczym.

Świebodzin. 39-latek powiesił się. Policjanci cudem uratowali mężczyznę
(Policja)

39-latek nie dawał już żadnych oznak życia. Dyżurny policji w Świebodzinie dostał zgłoszenie o mężczyźnie w średnim wieku, który targnął się na swoje życie. Wysłany na miejsce patrol policji dowiedział się, że 39-latek powiesił się w pomieszczeniu gospodarczym.

Świadek odciął linę i ułożył nieprzytomnego na ziemi. St. post. Kamil Biernacki i post. Michał Białogłowy rozpoczęli reanimację samobójcy. Niedługo później dołączyli do nich ratownicy medyczni.

Nie ma większej satysfakcji, niż widok powracających kolorów na twarzy osoby, której udziela się pomocy i świadomość, że właśnie udało się przywrócić komuś życie - powiedział później Biernacki.

Po ponad 30 minutach reanimacji nastąpił przełom. Kiedy ratunek wydawał się już niemożliwy, samobójcy wróciło krążenie. 39-latka zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja nie wyjawia, w jakim stanie jest teraz jest poszkodowany, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Uratowanie samobójcy
KOMENTARZE
(76)
Cichy
3 lata temu
Z pewnością będzie wdzięczny...
HETMAN POLNY
3 lata temu
CO PAŃSTWO GO ALIMENTAMI CHCIAŁO ZAŁATWIĆ?
kapłan
3 lata temu
Niedźwiedzia przysługa
Rtv
3 lata temu
Kurze jeśli ktoś chce sobie odebrać życie to niech idzie za przykładem samuraja i popełni sepuku. To pewna śmierć i szybka!
Boria
3 lata temu
Chcę za jakiś czas zobaczyć wywiad z odratowanym. Niech się wypowie co sądzi o tej akcji. Obawiam się, że czeka go jednak już tylko życie biologiczne i nie powie już nic. To pokaże tylko pogłębienie jego problemów.
Twój nick
3 lata temu
To ratowales dla rozgłosu a nie z czystej chęci pomocy? Wstydź sie.
kelts
3 lata temu
Bez sensu. Skoro dorosły człowiek decyduje się odejść, powinno się uszanować jego wolę. Samobójcy powinni mieć możliwość poddania się eutanazji z możliwością odbioru organów i krwi.
🌚🌚🌚
3 lata temu
Chciałabym poznać ciąg dalszy tej historii...
kirdan1
3 lata temu
Po tak długim niedotlenieniu niestety tego człowieka czeka wegetacja na półce w sklepie warzywnym. Ale brawo dla ekipy za determinację.
WASYL58
3 lata temu
Brawo Policjanci ! dobra robota jesteście OK,OK,OK !!!
stbe
3 lata temu
hmm upozorowane zabójstwo. świadek odciął linę ?, a czasem wcześniej go nie powiesił ?
Johnny
3 lata temu
Uratowali ale długi przed umorzeniem
PO COOOO ?!??...
3 lata temu
PROSIŁ KOGOŚ O TO ?!?!?
war
3 lata temu
w ciągu ostatnich 2 lat liczba samobójstw potroiła się, liczba próby samobójczej u dzieci wzrosła dwukrotnie...a pan minister szumowski z mafii Pis (sz nie Sz) obciął fundusze na szpitale psychiatryczne, refundacje leków, psychiatrów..... do tego jeszcze wycofał z listy leków refundowanych , leki na raka jelita.... jedyni w europie nie będziemy leczyć I i II stadium tego raka, a nie leczymy już od dawna III i IV..... trumna +, taki program pis po cichu wprowadził......
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić