o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Szczecin. Zrekonstruowali wizerunek mężczyzny. Apel policji

44
Podziel się

Policja w Szczecinie stara się zidentyfikować tożsamość mężczyzny. Każdy, kto kojarzy tę osobę, proszony jest o kontakt. Wizerunek mężczyzny udało się zrekonstruować dopiero teraz.

Szczecin. Zrekonstruowali wizerunek mężczyzny. Apel policji
(Zachodniopomorska Policja, Zachodniopomorska Policja)
bDfdYRLp

Wydział kryminalny w Szczecinie potrzebuje pomocy. W 2018 roku znaleziono szczątki mężczyzny, którego twarz udało się pokazać dopiero teraz. Specjaliści zrekonstruowali jego wizerunek.

W marcu 2018 roku w powiecie stargardzkim znaleziono zwłoki mężczyzny. Szczątki zostały znalezione na polu w pobliżu jednej z posesji. Ciało było już w zaawansowanym stanie rozkładu i policjantom nie udało się wówczas ustalić tożsamości mężczyzny.

Funkcjonariusze postanowili skorzystać z umiejętności biegłych z zakresu antropologii. Na podstawie badań czaszki udało się zrekonstruować wizerunek zmarłego.

bDfdYRLr

Na samym początku ustalono, że zwłoki należą do mężczyzny. Policja, publikując wizerunek mężczyzny ma nadzieję, że ktoś go rozpozna i pomoże zidentyfikować.

Mężczyzna mógł mieć od 30 do 38 lat. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie. Numer telefonu: 91-82-11-725, 91-82-11-763. Skrzynka mailowa: poszukiwania.kwp@sc.policja.gov.pl

bDfdYRLx
bDfdYRLS
KOMENTARZE
(44)
lata 90te
11 miesięcy temu
technologia z lat 90 chyba.... Serio, na uczelni w LA renderowaliśmy twarze na podstawie czaszek. Wyglądały jak prawdziwe. A ta tutaj? Jak z GTA3. Masakra
gracz
11 miesięcy temu
kojarzę gościa z jakiejś starszej gry komputerowej ... to była jakaś strzelanka
ff
11 miesięcy temu
ta rekonstrukcja to robiona w minekrafcie?
bDfdYRLT
trtet
11 miesięcy temu
Oby się udało. Pomijając wszystko to ten grafik który wykonał model 3d, fachu uczył się raczej w domu i na oko ma gdzieś 5 lat.
smutek
11 miesięcy temu
jaki kraj takie CSI
Najnowsze komentarze (44)
Gracz
11 miesięcy temu
Niech go szukają w grach komputerowych
wer
11 miesięcy temu
A czemu się lemingi dziwicie?! Przez całe lata za rządów SLD a potem PO+PSL policja była zwijana i niedoinwestowana. Brakowało na benzynę do radiowozów, komputer to policjant miał, jak sobie kupił z własnej kieszeni, a wy się czepiacie oprogramowania.... Teraz, za rządów PiS, jest o kilka poziomów LEPIEJ!!!
Poznaniak
11 miesięcy temu
Hellvoy 😊
Mario
11 miesięcy temu
Wygląda jak co 5 ta osoba na ulicy na którą nie zwracamy uwagi. Zazwyczaj człowiek pracowity, od fizycznych prac. Często z problemem natury alkoholowej. Poczciwy, naiwny. Ktoś kogo często ludzie wykorzystują. Ofiara społeczeństwa o dobrym sercu. Rzadko kiedy człowiek o podobnym wyglądzie jest z natury zły.
rafik
11 miesięcy temu
Może Ukraińczyk?
olo
11 miesięcy temu
to to sam Donald Plusk
??
11 miesięcy temu
hans Kloss
OLEK
11 miesięcy temu
DOBRA TEKSTURA DO GRY
bDfdYRLL
Polak 66
11 miesięcy temu
to jeden z braci Dalton
axa
11 miesięcy temu
wyglada jak z matrixu kto rozpozna?
abc
11 miesięcy temu
pewnie jakis bezdomny lub zsasiedniej wsi ktorego rodzina pewnie sie wyrzekla
sizif
11 miesięcy temu
Andrzej Kłyż ?
A.P.
11 miesięcy temu
Myślę, że jest to portret uogólniony w zakresie wynikającym z małej ilości szczegółów możliwych do ustalenia. TO MINIMALISTYCZNY SZKIC !!!! Każda fantazja i inny pic, w efekcie mogą być mylące. TO DZIEŁO FUNKCJONALNE A NIE ARTYSTYCZNE !!!!
D.Rex
11 miesięcy temu
to tw "Bolek" po operacji na łocy
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić