Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Tomasz Wiślicki
|
aktualizacja

Szokujące wyznanie na wizji. Przyznał się do zbrodni

1
Podziel się:

Himmet Akturk, który jako świadek wziął udział w śledczym programie w tureckiej telewizji, nieoczekiwanie przyznał się do zgwałcenia i uduszenia dziecka. Na plan wkroczyła policja, a on został aresztowany.

Szokujące wyznanie na wizji. Przyznał się do zbrodni
(Youtube.com)

*Prowadząca program dziennikarka nie spodziewała się takiego obrotu sprawy. *Zadawała gościowi standardowe pytania, pokazując mu zdjęcia sprzed domu w tureckiej prowincji Manisa, gdzie zaginęła dziewczynka. Skruszony mężczyzna, który był przyjacielem rodziny dziewczynki, przyznał się jednak nagle do morderstwa.

Na komendzie policji, gdzie został zabrany Akturk wszystko wyznał. Po gwałcie i morderstwie wrzucił ciało do worka, a potem wyrzucił je na śmietniku. Spodziewał się, że zabierze go śmieciarka, kiedy jednak ta nie przyjechała, wyciągnął martwe dziecko i zakopał je w winnicy.

*Wersja mężczyzny sprawdziła się. *Po dwóch dniach poszukiwań szczątki dziewczynki odnaleziono. W domu Akturka znaleziono także włosy i krew ofiary. Nagrania z tureckiej telewizji zostaną wykorzystane w sądzie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
heh
6 lat temu
"Prowadząca program dziennikarka nie spodziewała się takiego obrotu sprawy." ilez razy jeszcze dziennikarzyny zasypią swój tekst takimi słabymi tekstami? Brakuje tylko" przerywa milczenie, ujawnia, szkokujące, lub pytania do czytelnika "a ty?" Wywalcie juz te szablony bo żąłosne...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić