aktualizacja 

Tak było na pokazie mody Magnum Double

0
Podziel się:

Co roku marka Magnum na prezentacji swoich nowości gromadzi tłumy gwiazd i osobistości ze świata mediów. W 2015 roku do współpracy zaproszono duet projektantów Bohoboco, którego pokaz uświetniły Magdalena Mielcarz i Agnieszka Cegielska, zaś Borys Szyc wykonał utwór „Kiss”. Jak było w tym roku?

Tak było na pokazie mody Magnum Double
(Materiały prasowe)

Prezentacja nowości Magnum jak zawsze odbyła się w eleganckiej i gwiazdorskiej oprawie. Modową interpretację linii Magnum Double przedstawił Dawid Woliński. W pokazie wystąpiła Hania Juzoń, polska modelka mieszkająca na co dzień w Paryżu, która została bohaterką najnowszego spotu Magnum Double i która zaprezentowała suknię wieczoru. Na widowni zasiedli m.in. Jessica Mercedes, Ekskluzywny Menel, Joanna Krupa i Anna Mucha.

Twarz głównej bohaterki wieczoru - Hani Juzon, prezentującej kreację Magnum można było zobaczyć w międzynarodowych edycjach wielu prestiżowych magazynów modowych, takich jak: Elle France, Vogue France, Marie Claire, ID, Wonderland czy Cosmopolitan. Twórców spotu Magnum Double ujęła nie tylko zniewalającą urodą i zwierzęcym, magnetycznym spojrzeniem, ale także swoją osobowością. Reżyserom zależało bowiem, by w spocie wystąpiły osoby, które utożsamiają wartości Magnum Double. To osoby, które potrafią odnaleźć się w dżungli miasta i znaleźć dla siebie chwilę przyjemności.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić