Tatuaż 500+. W internecie zawrzało na ten widok

317

W internecie krąży zdjęcie tatuażu nawiązującego do programu 500+. Kobieta wytatuowała sobie na pośladku banknot z podobizną Jarosława Kaczyńskiego. Banknot ma nominał 500+.

Tatuaż 500+. W internecie zawrzało na ten widok
(Facebook.com, @spottedmadka)

Kobieta postanowiła wytatuować sobie na pośladku wzór nawiązujący do programu socjalnego 500+. Tatuaż przedstawia banknot 500-złotowy z podobizną Jarosława Kaczyńskiego na środku.

W rogu banknotu jest napis „Narodowy Bank Kaczora”. Nie wiadomo jakie, pobudki kierowały kobietą, kiedy decydowała się przyozdobić ciało w ten sposób. Być może chciała pochwalić program, a być może tylko z niego zażartować.

Tatuaż 500+ podbija internet

Zdjęcie przedstawiające tatuaż zobaczyć na wielu portalach i w postach na Facebooku. Skomentowało go kilkaset osób, cześć jest oburzona, część uważa to za dobry dowcip

Zobacz tatuaż: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Tylko pogratulować. Z tej skóry, po wyprawieniu będzie ładny abażur ze wzorem – pisze jeden z internautów na profilu "Spotted: Madka and Tateł".

Ja rozumiem, że impuls, że potrzeba chwili, że beka... Ale tak łazić z "Narodowym Bankiem Kaczora" do śmierci?!? – dodaje kolejny.

Jezu, mam nadzieję że to henna. Proszę proszę proszę.... - czytamy dalej.

Ale przecież jak dla mnie to ewidentnie ma być śmieszkowy tatuaż? I jako taki bardzo mi się podoba! – napisała w obronie jedna z komentujących.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić