aktualizacja 

Taylor Swift wygrała proces o molestowanie. Odszkodowanie: 1 dolar

29

Dostanie tyle, ile żądała. Bo też nie o pieniądze chodziło w procesie wytoczonym przez jedną z najpopularniejszych wokalistek.

Taylor Swift wygrała proces o molestowanie. Odszkodowanie: 1 dolar
(PAP)

Przysięgli uznali, że gwiazda była molestowana seksualnie. Winnym jest David Mueller, były prezenter radiowy. Będzie musiał wypłacić Taylor Swift całego dolara - informuje BBC News. Gwiazda stwierdziła bowiem, że nie chodziło o doprowadzenie Muellera do bankructwa, a o zasady moralne.

Mam nadzieję, że pomogę w ten sposób osobom, których głos powinien być wysłuchany. Dlatego w najbliższym czasie mocno zaangażuję się na rzecz organizacji pomagających ofiarom molestowania seksualnego - Taylor Swift:follow skomentowała orzeczenie sądu.

Wyrok zapadł w sądzie w amerykańskim stanie Kolorado. Sprawa dotyczyła wydarzeń z 2013 roku. David Mueller pracował wtedy w rozgłośni KYGO. Został zaproszony na spotkanie z gwiazdą przed jej koncertem w Denver. Swift oskarżyła go, że w czasie pozowania do wspólnych zdjęć wsunął rękę pod jej ubranie i złapał ją za pośladek.

Zobacz także: Zobacz także: Kardynał z Watykanu molestował dzieci?

Wcześniej sędzia odrzucił kontrpozew Muellera. Były prezenter twierdził w nim, że Swift swoimi oskarżeniami spowodowała, że trafił na bruk wyrzucony ze stacji radiowej. Mężczyzna stracił pracę dwa dni po spotkaniu z wokalistką przed koncertem.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić