Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Ten słodziak postawił na nogi internet. Co to za stworzenie?

Podziel się

Ni pies, ni wydra. Co to takiego?!

Ten słodziak postawił na nogi internet. Co to za stworzenie?
(imgur.com)
bETOaFaZ

To chyba najpopularniejszy obecnie zwierzak na świecie. Został przyniesiony do jednej z placówek opieki dla psów w Nashville, stolicy stanu Tennessee. I z miejsca wzbudził ciekawość. Dlaczego? Na pierwszy rzut oka trudno było powiedzieć, z jakim stworzeniem mamy do czynienia. W identyfikacji tego słodziaka postanowili pomóc internauci. Z różnym, często zabawnym skutkiem.

Zdjęcie malca opublikowano w serwisie Imgur. Do tej pory wyświetlono je ponad milion razy. TheRedFoxx, autor wpisu, w żartobliwym tonie napisał, że ktoś przyniósł niedźwiedzia do placówki dla psów. Co ciekawe, ten futrzak rzeczywiście posiada cechy obu stworzeń: ciemne, brązowe oczy, ostre zęby i puszysty wygląd. Okazało się, że zdania komentujących również są w tej kwestii podzielone.

bETOaFbb

Jedni internauci żartowali, inni starali się rozwiązać zagadkę. "To pies. Niedźwiedź miałby ogromne, szerokie łapy" - napisał użytkownik Antiusername. "To nowofundland, więc rzeczywiście będzie niedźwiedziem, gdy dorośnie" - żartował internauta o nicku Nysa. Pojawiały się też bardziej zaskakujące odpowiedzi. "To jest wombat" - wystrzelił MedicLt. A jaka jest prawda?

Debata została przerwana przez autora zdjęcia. Właściciel, który przyniósł do placówki to sympatyczne stworzenie, zdradził, że to... odmiana szpica miniaturowego.

bETOaFbC
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić