Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Ten wpis na FB udostępnili 200 tysięcy razy. Teraz urodziny już nie będą smutne

1
Podziel się:

18-letnie Hallee Sorenson z amerykańskiego Bangor była podekscytowana zbliżającymi się urodzinami. Niestety, nic nie wyszło z gry w kręgle i jedzenia z przyjaciółmi tortu - cierpiąca na autyzm dziewczyna całą imprezę spędziła przy stoliku sama. Nikt z 20 zaproszonych gości się nie pojawił. Teraz jej kuzynka postanowiła podzielić się historią w internecie i zadbać, żeby kolejne urodziny były wyjątkowe.

Ten wpis na FB udostępnili 200 tysięcy razy. Teraz urodziny już nie będą smutne
(Facebook.com, Rebecca Lyn)

Ten widok łamał serce. To było bardziej, niż smutne - napisała na swoim Facebooku Rebecca Prefontaine, która również nie mogła powstrzymać łez, ale schowała się za filarem, aby uwiecznić smutny moment.

Samotna jubilatka przepłakała całą imprezę. Towarzyska i uwielbiająca ludzi dziewczyna nie mogła zrozumieć tego, że goście po prostu zlekceważyli ją. Urodziny skończyły się więc bardzo szybko, a nietknięte jedzenie zaniesiono do przytułku dla bezdomnych. Kuzynka Halle nie chciała jednak odpuścić. Niespełna rok później postanowiła, że świat musi usłyszeć o tej niesprawiedliwości.

Rebecca Prefontaine nie tylko opisała całe zdarzenie. W publicznym poście poprosiła także użytkowników Facebooka o udostępnianie wiadomości i o zrobienie Hallee niespodzianki na kolejne zbliżające się urodziny. Dziewczyna ponad wszystko uwielbia dostawać listy, więc pomysł jest prosty: chodzi o to, aby dosłownie zalać ją urodzinową korespondencją.

Wpis na Facebooku nie tylko został udostępniony prawie 200 tysięcy razy. Ludzie, których zasmuciła historia nieudanych urodzin, już zaczęli reagować i przesyłać listy, kwiaty i drobne podarki.

Autor: Tomasz Wiślicki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
niki
6 lat temu
smutne, łatwiej nam zareagować na wpis na Facebooku, niż zwyczajnie dojrzeć i uszanować ludzi wokół siebie. A co na kolejne urodziny?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić