Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Ten żart nie mógł być głupszy. Dziewczynka ma zerwaną skórę

Podziel się

Na okropny pomysł wpadły dwie nastolatki z Exeter w Wielkiej Brytanii. Dziewczęta posmarowały muszlę klozetową bardzo silnym klejem w nadziei, że zrobią komuś doskonały dowcip. Wszystko skończyło się dramatem 4-letniego dziecka.

Ten żart nie mógł być głupszy. Dziewczynka ma zerwaną skórę
(Google Maps Street View, Youtu)

Ta historia wzburzy nie jednego. Nicole Langmead, matka trójki córeczek wybrała się w Nowy Rok do jednej z popularnych sieci fast foodów. Kiedy rodzina skończyła posiłek, jej 4-letnia córka Kaya musiała wyjść do toalety. Kobieta postanowiła odprowadzić ją osobiście do kabiny. Przekraczając próg łazienki zobaczyły dwie roześmiane nastolatki, które w pośpiechu opuszczały pomieszczenie.

Nic jednak nie wskazywało na to, co miało zdarzyć się po chwili... Po kilku minutach czekania na małe dziecko, matka zapytała córkę, czy wszystko z nią w porządku. Po wejściu do kabiny Nicole zobaczyła, że dziewczynka nie może odkleić się od muszli klozetowej! Okazało się, że cała toaleta została wcześniej wysmarowana bardzo mocnym klejem.

Dziewczynka przeżyła horror. Żeby odkleić się od muszli musiała oderwać od swojego ciała... całe płaty skóry. W sprawie podejrzane są dwie dziewczyny - z zapisów z kamer wideo wynika, że mogą mieć około 16-18 lat.

Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić