Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

To wideo jest dowodem, że Depp bił żonę? Wyciekło do sieci

14
Podziel się

Do sieci wyciekł film, na którym Johnny Depp krzyczy na Amber Heard.

To wideo jest dowodem, że Depp bił żonę? Wyciekło do sieci
(ONS.pl)

Portal "TMZ" dotarł do nagrania, na którym widać, że żona aktora nie kłamała, twierdząć, że Depp był agresywny w stosunku do niej. Na nakręconym telefonem Heard filmie widać, jak aktor trzaska drzwiami od szafek, krzyczy i popija alkohol. Według portalu to dowód, że Depp ma od dawna problemy z alkoholem i agresją.

Wideo powstało prawdopodobnie na długo przed rozstaniem pary. Widzimy na nim kłótnię między małżonkami, podczas której Depp trzaska drzwiami, pije wino i krzyczy. Przestraszona żona próbuje go uspokoić. Jak wynika z kontekstu, Heard miała na sumieniu coś, za co go przepraszała, jednak Depp nie reagował na jej argumenty. Na koniec filmiku aktor zauważa, że jest przez nią nagrywany i w tym kluczowym momencie obraz się urywa.

Film został zmontowany przez Heard? Aktorka złożyła pozew zaledwie 15 miesięcy po ślubie. Twierdziła, że Depp jest brutalny i nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami. Ujawnione wideo miało potwierdzić jej wersję, jednak portal dokładnie "zbadał" materiał i stwierdził, że jest on zmontowane. Wyciętych jest wiele scen, między innymi te, w których aktorka odzywa się do Johnny'ego.

Takie wideo nie może być dowodem. Film może nie zostać uznany za dowód w sprawie, ponieważ nie przedstawia całej sytuacji. Heard nie miała też zgody męża na nagrywanie go.

Autor: Sylwia Owca

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(14)
Lol
5 lata temu
Wredna pinda.
dexter
5 lata temu
to jest dowod na to ze jak kazdy facet jak sie wkur.. to sie musi wyladowac, TO NIE DOWOD NA TO ZE BIL ZONE
oh
5 lata temu
jak zasłużyła
robinhut1965
5 lata temu
Na tym filmiku może być każdy.
niki
5 lata temu
To ekspresja a nie przemoc. Gdyby mi nie było szkoda kryształowych kieliszków też bym od czasu do czasu potłukł.
213
5 lata temu
Chłop miał zły dzień a ona specjalnie podstawiła telefon i nagrywała. Nic jej się nie stało a że jest szansa na wyciągnięcie kasy i to grubej to dziewczyna może i ma rację. Ale mogli się ugadać po cichu bez tego całego cyrku.
gosc
5 lata temu
To juz jest naprawde nudne
joł
5 lata temu
Tak to jest jak stare capy zabierają się za młode laski.Pamiętajcie interesuje je tylko zawartość waszego portfela i jak zapewnić sobie dostatnie życie po rozwodzie. Jak świat światem zawsze rządziła d..pa,rządzi i będzie rządzić.
kasia
5 lata temu
Wg mnie to nie jest żaden dowód tylko sprowokowana sytuacja. Laska jest niesamowita próbowała już się zabezpieczać. Nie widzę ani jej przerażenia ,ani jego agresji W STOSUNKU DO NIEJ. Mierne.
olanek
5 lata temu
Dajcie mu Snicersa !!
netka
5 lata temu
To nie jest dowód na bicie i przemoc fizyczną, a szafkami trzaska nie jeden, kiedy się wkurzy. Jedynie na końcu próbował jej wyrwać kamerę, czy telefon, ale to żaden dowód, nikt nie chce być nagrywany!
lia
5 lata temu
to wideo jest dowodem na nikczemność tej laski. Specjalnie chciała pozyskać jakiś materiał, który mogłaby wykorzystać przeciw niemu i wyhaczyć kilkaset milionów dolców za 15miesięcy "męczarni". Ona wyrachowana i chciwa on stary i durny, który porzucił wierną kobietę bo mu się upgradu do nowszego modelu zachciało.
Ll kg
5 lata temu
One są wszystkie pokrzywdzonego i niewinne i straszna krzywda się im dzieje.
gość
5 lata temu
Do "K" - wytrzeźwiej najpierw, a potem cokolwiek usiłuj napisać poprawnie i nie krzycz.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić