aktualizacja 

To zdjęcie podbija internet. Wszystko przez jeden szczegół

Brytyjski fryzjer zdobył serca internautów.

Fryzjer strzyże chłopca.
Fryzjer strzyże chłopca. (Facebook.com, Denine Davies)

Matka Masona Daviesa nie była w stanie obciąć mu włosów od wielu miesięcy. Wszystko przez negatywne doświadczenie na fotelu fryzjerskim, które wywołało u autystycznego chłopca ogromny strach przed strzyżeniem. Mason za żadne skarby nie chciał oddać się w ręce fryzjera.

Denine Davies wraz z synem wielokrotnie odwiedzała salon fryzjerski Jim The Trim. Każda próba ostrzyżenia chłopca kończyła się niepowodzeniem. Jim Williams, właściciel znajdującego się Briton Ferry w Walii salonu podkreśla, że nigdy nie chciał wywierać na chłopcu presji, ani go stresować, dlatego zawsze obcinał mu włosy "na raty".

Jednak walijski fryzjer w końcu znalazł sposób, by bezstresowo ostrzyc małego klienta. Dziecku pomogło położenie się na podłodze i zabawa iPhonem. Chłopiec był tak zaabsorbowany urządzeniem, że pozwolił fryzjerowi na swobodne manewrowanie przy fryzurze. Matka była zachwycona.

Zdjęcie Jima i Masona błyskawicznie podbiło internet. Szczególnie poruszyło rodziców dzieci autystycznych, mając teraz nadzieję, że postawa Jima stanie się wzorem dla innych fryzjerów, którzy mają styczność z klientami cierpiącymi na podobne zaburzenia.

Źródło:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić