o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Tygodniowe wakacje za granicą za 400 złotych. To nie wkręt

4
Podziel się

Obniżki cen na rynku wyjazdów zagranicznych sięgają aż 70 proc. Na tygodniowe wakacje można będzie polecieć nawet za 400 złotych.

Tygodniowe wakacje za granicą za 400 złotych. To nie wkręt
(Shutterstock.com)
bEpZXuwR

Najtańsze w tym roku będą Cypr, Teneryfa i Turcja. To w tych miejscach tygodniowy pobyt dla jednej osoby ma kosztować w czerwcu nawet poniżej 400 zł. Jednak uwaga - cena ta dotyczy tylko obiektów ekonomicznych i bez wyżywienia. O obniżkach poinformowała firma Traveldata, specjalizująca się w badaniu rynku turystycznego.

Odrobina luksusu wcale nie będzie droższa. Jak informuje RMF24, tygodniowy wypoczynek w trzy- lub czterogwiazdkowym hotelu ze śniadaniem lub nawet dwoma posiłkami można znaleźć za około 500 zł. Niskie ceny w czerwcu mogą być zapowiedzią tańszych wczasów w lipcu, czy w sierpniu.

Biura nie chcą sprzedawać tak tanich wycieczek. Zapowiadają, że pomimo 70-procentowych obniżek cen w czerwcu, podobne rabaty w szczycie sezonu są mało prawdopodobne. Przedstawiciele ostrzegają też, że oferty last minute mogą być w tym roku zawężone tylko do wybranych kierunków.

bEpZXuwT

Autor: Kamil Karnowski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEpZXuxu
KOMENTARZE
(4)
Anonim X
5 lata temu
Samolot i tak leci w jakieś miejsce, lepiej zabrać kogoś za dwie stówki niż w ogóle... apartamenty z góry mogą mieć zabookowane i opłacone, więc też lepiej że ktoś da dwieście zł. Niedowiarki rozejrzyjcie się po ofertach innych niż wielkie, sławne biura podróży. Naprawdę można tanio wyjechać. Warunki no cóż, ja jadę odpoczywać, zwiedzać więc pokój może być o niskim standardzie - będę w nim tylko spać. Jedzenie? nie dziękuję wolę próbować kuchni państwa do którego jadę.
wert
5 lata temu
Ta, jasne czas, miejsce i warunki. Puknąć się w głowę porządnie.
rudyst
5 lata temu
Biura "nie chcą" sprzedawć tak tanio - co za niefortunne określenie!!!! To nie jest kwestia chęci tylko opłacalności ekonomicznej!!! Ludzi zastanówcie się, wycieczka zagraniczna nie może kosztować 400 PLN!!! Ktoś do tego dokłada, ale na dłuższą metę grozi to bankructwem.
bEpZXuxv
kwch
5 lata temu
Teneryfa ok. Cypr niezbyt bo za dużo rosjan. Turcja nigdy, nawet za darmo.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić