REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Piotr Kalsztyn13.04.18 (20:17)

Umówił się z 18-latką przez internet. Bestialsko ją zamordował

Sąd Okręgowy w Szczecinie skazał Zdzisława W. na dożywocie za zabójstwo 18-letniej Alicji. Zbrodnia była tak drastyczna, że sprawę utajniono.
Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta

*Alicja J. zaginęła w lipcu 2016 roku. *Dziewczyna napisała do koleżanki, że jedzie się spotkać z osobą, która ma załatwić jej pracę. Wtedy kontakt z Alicją się urwał. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania nastolatki. Jej ciało znaleziono tydzień później w szczecińskim lesie.

Zdzisław W. nigdy nie przyznał się do zabójstwa dziewczyny. Sąd jednak nie miał wątpliwości i skazał go na dożywocie – informuje TVN24. Umyślnie zwabił nastolatkę w ustronne miejsce i udusił. Według śledczych miał ją również zgwałcić, ale ostatecznie nie został za to skazany. Po 30 latach morderca będzie mógł się ubiegać o warunkowe zwolnienie. Został pozbawiony praw publicznych na 10 lat, a jeżeli wyjdzie z więzienia trafi do zakładu psychiatrycznego. Musi również zapłacić 500 tys. złotych zadośćuczynienia rodzinie Alicji. Wyrok nie jest prawomocny.

REKLAMA

*Szczegóły zbrodni utajniono. *Prosiła o to matka zamordowanej dziewczyny. Nie chciała przeżywać ponownie tragedii w obecności mediów. Wszyscy, którzy poznali szczegóły morderstwa uważają, że była to wyjątkowo brutalna zbrodnia. Dziewczyna miała zostać także okaleczona.

*Alicja poznała Zdzisława W. na portalu randkowym. *Ich korespondencja stanowiła materiał dowodowy. Mężczyzna najpierw zamordował dziewczynę, a następnie ukrył jej ciało w lesie. Ukradł jej także gotówkę i telefon komórkowy. Stanął przed sądem pod zarzutem zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

*Zobacz także: Bogate małżeństwo zginęło z rąk własnego syna *

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij